eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Poland Rebuilding [Worklog] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Poland Rebuilding (/forum-581.html)
+--- Wątek: Poland Rebuilding [Worklog] (/thread-25893.html)



RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - bedi - 07/09/2017 07:24 PM

Tak moim zdaniem brakuje miast w Małopolsce Kraków i nić więcej no i jeszcze ten niby Tarnów na A4. Przydało by się zrobić Nowy Sącz i Zakopane.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - przecinek - 07/09/2017 08:32 PM

Nie wiem, może delikatnie się czepiam, ale fajnie by było zrobić jakieś bezpośrednie połączenie Olsztyna do Ostrołęki przez Szczytno, tak np. może w następnym wydaniu mapy od chłopaków.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Misiek - 07/09/2017 09:32 PM

W poland reb... Nie będzie większości miast gdyż nie pozwala na to skala mapy. I powinniście się cieszyć że ekipa zajmującą się budową wcisnęli w tak małą mapę, aż tyle miast i wiosek. Może wszystkich miast większych nie ma, i niektóre miasta od scs'u są nieprzerobione, ale powinniśmy czekać gdyż ekipa ciągle modyfikuje i dodaje nowe tereny oraz mapa jest ciągle jest aktualizowana. Jak nie będzie poland aktualizowany to wtedy powinniście się martwić o dalsze losy mapy. Daje wam ktoś coś niesamowitego za darmo, a wy jeszcze narzekacie.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Teddy PL - 08/09/2017 04:31 AM

Jak to dobrze że jestem ze stolicy i nie muszę dociekliwie pytać Czy moje miasto będzie i jak przebudowane. Big Grin


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - topiq - 08/09/2017 09:15 AM

Ja może nie jestem ze stolicy, ale z miasta gdzie jest dość sporo firm, w tym największe w regionie zakłady chemiczne, jedna z większych firm konstrukcji stalowych i inne pomniejsze. Do tego są położone praktycznie na jednym terenie wydzielonym za miastem. Ale czy się proszę o to, by ekipa PR postawiła Puławy? Nie, bo wiem że skala mapy na to nie pozwoli. Rozumiem, że każdy gracz chciałby widzieć swoje miasto/wieś na mapie, ale bądźmy realistami, przejedźmy się trasą, która przebiega w mniej więcej miejscu, gdzie taka miejscowość miałaby leżeć i niech się zastanowi, jak ciasno jest na tym terenie, że przykładowo Lublin - Radom, do Puław z Lublina jedzie się minutę może, już nawet nie chcę myśleć jak by to wpłynęło na optymalizację. Może kiedyś zbierze się duża ekipa i postanowi mapę PR przenieść na większą skalę jako samodzielny mod, ale to musiałby być spory projekt ludzi zaangażowanych jak Frank007 i jego mapa Węgier, czy autorzy RusMapy.
Ja póki co czekam na PR, nie aż tak niecierpliwie, bo szczerze mówiąc nie mam czasu grać w ETS2 od kilku miesięcy i nie wiem czy znajdę czas do patcha 1.29. Ale wolę dostać dopracowaną 100% mapę niż wydaną na chybcika zrobioną byle jak a potem ściągać fixy i nowe wersje, bo gdzieś się zapada ciężarówka pod tekstury na bazie albo inne ciekawostki widoczne na innych mapach z większym supportem.


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 08/09/2017 10:43 AM

Nikt z ekipy PR nie jest ślepy.
Wszyscy widzą dokładnie to samo co Wy i co przydało by się jeszcze zrobić - jak np. wspomniana droga Ostrołęka-Olsztyn
Było to w planach już od dawna, ale po drodze zawsze wyskakuje coś innego do roboty lub najpierw trzeba zrobić coś wcześniej.
Nie ma sensu powtarzać tak oczywistych rzeczy tak dla was jak i dla pracujących przy mapie.
To samo tyczy się przebudowy standardowych miast itd..itd...
W sumie takimi postami kompletnie nie pomagacie.

Musiało by być w ekipie z pięciu takich Desirae to może i poszło by szybciej i upchało by się i o wiele więcej pomniejszych miast. (w tej skali czy to ma sens?)
W tej chwili to trzeba się cieszyć z tego co jest i nie marudzić bo to i tak nic nie da.

Poziom intelektualny pracujących przy mapie uwiierzcie naprawdę nie odbiega od poziomu was tutaj zgłaszających swoje spostrzeżenia, więc nie piszcie tak oczywistych rzeczy a skupcie się ewentualnie potem na szczegółach i błędach i tym co w natłoku prac mogło umknąć twórcom a jest możliwe i wymaga poprawy.

...a prośby i życzenia to były, są i będą - tego się nie wytępi Tongue


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - danio123 - 08/09/2017 12:33 PM

A ja żadnych uwag nie mam, trzeba szanować to co jest. Jedynie co mi się marzy (a ja jeżdżę autobusami tylko w ETS2 Smile ) to dworzec autobusowy w każdym mieście które jest na mapie.
A ekipie PM i PR trzeba powiedzieć jedno: "mega robota panowie" !!


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - Jasiorex777 - 14/09/2017 06:46 PM

Może prostu niech twórcy napiszą, co planują na przyszłość i nie będzie tych głupich pytań (wiem, że kiedyś był taki post, ale to dawno było i trudno to teraz znaleźć)


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - RadolSzczecin - 14/09/2017 07:11 PM

Pewnie planują wydać mapę Tongue .... to powinno styknąć.
Coś mi się wydaje że każdy nowy post i odpowiedź będzie i tak generowała od was kolejne 'głupie' pytania, prośby, sugestie itd..itd...
Nie nakręcajcie się, a oczekiwanie stanie się łatwiejsze Patykiem_1

p.s.
Jakoś nie mogę przestać tu od czasu do czasu zaglądnąć Big Grin


RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie... - krzysiu1234 - 14/09/2017 07:20 PM

Ja mam do Ciebie radol pytanie, skoro nie udaje wam się praca z ProMods, to nie lepiej byłoby tworzyć projekt na wzór mapy Węgier?

Własna podstawa etc? To właściwie nie jest tak dużo pracy jak na podstawie mapy od SCSu i ProMods