eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem z instalacją Logitech Profiler - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Różne (/forum-256.html)
+---- Wątek: Problem z instalacją Logitech Profiler (/thread-47449.html)



Problem z instalacją Logitech Profiler - Mlodziak - 01/08/2018 11:15 AM

Cześć mam problem z instalacją Profilera do dfgt. Podczas instalacji instalator zawiesza się w połowie a potem po kilku minutach wyskakuje taki błąd, a żeby od nowa włączyć instalator potrzeba ponownie uruchomić kompa, ponieważ już na starcie jest ten błąd:

Image


RE: Problem z instalacją Logitech Profiler - topiq - 02/08/2018 01:30 PM

A do DFGT nie powinien czasem ten starszy 5.10 profiler iść? Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Problem z instalacją Logitech Profiler - Mlodziak - 05/08/2018 07:29 PM

To to samo. Stamtąd pobierałem.


RE: Problem z instalacją Logitech Profiler - topiq - 07/08/2018 05:49 PM

Dawno nie widziałem ekranu instalatora i myślałem, że to ten nowy. Odinstaluj, wyczyść rejestr, zrestartuj. Nie podłączaj kierownicy podczas instalacji tylko po. Sterowniki od kiery pewnie też trzeba będzie wyczyścić jeżeli i tak nie działa. Nie wiem co za system masz, a błąd jest ledwo widoczny na tym screenie. Możliwe, że jakiś antywirus blokuje instalację. Ściągnąłem teraz instalkę, odpaliłem i bez problemu się ponownie zainstalowała na najnowszym Windows 10.


RE: Problem z instalacją Logitech Profiler - Mlodziak - 17/08/2018 10:29 AM

(07/08/2018 05:49 PM)topiq napisał(a):  Dawno nie widziałem ekranu instalatora i myślałem, że to ten nowy. Odinstaluj, wyczyść rejestr, zrestartuj. Nie podłączaj kierownicy podczas instalacji tylko po. Sterowniki od kiery pewnie też trzeba będzie wyczyścić jeżeli i tak nie działa. Nie wiem co za system masz, a błąd jest ledwo widoczny na tym screenie. Możliwe, że jakiś antywirus blokuje instalację. Ściągnąłem teraz instalkę, odpaliłem i bez problemu się ponownie zainstalowała na najnowszym Windows 10.

Niestety nic nie dało. Na drugim kompie z win10 z tym samym Antywirusem zainstalowałem normalnie i wszystko działa. Tutaj niestety nic ;(.


RE: Problem z instalacją Logitech Profiler - KacP3ReK70 - 17/08/2018 10:46 AM

spróbuj zmienić system na win 10, jest dużo poradników w tym internecie.