eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Problem z ets2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam mam grę ETS2 kupioną w empiku i dziś postanowiłem troszkę pograć ale niestety przy włanczaniu gry zabrakło prądu i teraz gdy wczytuje grę i profil wyskakuje błąd.Proszę o szybką pomoc, dodaję też logi.
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Też miałem kilka razy podobną sytuację i po mojemu to profil się uszkodził podczas nagłego wyłączenia kompa spowodowanego wyłączeniem prądu i raczej nic z tym już nie zrobisz.

Ps. Jedyne co mogę polecić to: na przyszłość robienie co jakiś czas kopii zapasowej i wtedy nie ma problemu z odzyskaniem profilu.
Czyli muszę utworzyć nowy profil?.
(16/06/2013 08:45 PM)I3enek napisał(a): [ -> ]Czyli muszę utworzyć nowy profil?.

Tak, teraz jedynie pozostaje utworzenie nowego profilu i niestety rozpoczęcie gry od nowa.
Zakładam nowy profil i niestety występuje ten sam błąd. Chyba już sobie pograłem w ETS2...
Od instaluj grę ale normalnie nie przez zaznaczenie i usuń bo zostaną wpisy w rejestrze.Tylko wcześniej skopiuj sobie mody.Za instaluj na nowo.I napisz co jest będziemy myśleć dalej.
A usuwałeś jakieś mody z folderu mod Pytajnik

Bo z logu wynika, że brakuje jakiś modów:
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Więc możliwe, że to jest przyczyną bo ETS2 jest wrażliwe na usuwanie modów.
Tak usuwałem wcześniej ale wszystko działało.

kamillo1

Spróbuj zainstalować od nowa Grę. nam pomogło.
Popatrz na datę postu. Tongue
Stron: 1 2
Przekierowanie