eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Dlaczego masz taki nick, a nie inny?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6

CzesieK_BS

Witam to taka zabawa w pewnym sensie żeby każdy mógł jakby powiedzieć co jego nick symbolizuje.

CzesieK_BS

CzesieK- Zdrobnienie od mojego imienia Czesław

BS- Dwie pierwsze litery tablicy rejestracyjnej Suwałk
Mr - Tak po prostu żeby ładnie wyglądało

Zajc - ksywka z czasów szkolnych
pitreekk - Tak wyszło od mojego imienia Piotrek, takie sobie wymyśliłem do różnych gierek i itd. Smile Mam taki i taki raczej zostanie, niezamienie go na inny. Tongue

CzesieK_BS

Miło, że temat idzie w dobrym kierunku Tongue

.:KOWALSKI:.

MAM nick : man tgxv8 ponieważ chciałem żeby MAN (truck) kojarzył sie z tematem forum a TGXV8 to model mana dodany do nicku żeby nie był krótki i żeby był ładniejszy Tongue
Widzę że zbawa się rozkręca, tylko coś niechętnie każdy pisze dlaczego mamy taki nick a nie inny Big Grin

CzesieK_BS

Ale w sumie to nowy temat Tongue Z czasem będzie coraz więcej Big Grin

bartul

bartul - siostrzenica nie potrafiła wymówić Bartek( imię jej brata bliźniaka), a że to mój imiennik no to zostałem wujkiem bartulem i tak to sobie zapożyczyłemSmile a 83 to rocznik- 1983.
No to tak moje imię plus cyfry które tak jakoś wymyśliłem i przyjęły się do każdego nicku jaki używam czyli: Adam1067,Slash1067,Gun's1067.
Ja mam swój nick od samego początku tu na forum i składa się on z imię_pierwsza litera nazwiska_skrót miasta czyli Michal_Z_gno a czemu akurat taki wybrałem to nie pamiętam bo to było dawno temu (i nieprawda Big Grin).
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie