eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Baz Map - Wersja Beta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Po tygodniu skończyłem, robić bazę do Orginalnej mapy ETS'a 2, mała garstka ludzi bardzo chciała, żeby mapka wyszła jak najszybciej i o to jest dodam, że baza znajduje się w miejscowości Mannham Teraz zapraszam na mały seans :>
Wjazd, do bazy:
Image
Widok z lotu ptaka:
Image
Wąskie uliczki do mini parkingu:
Image
Dojazd, do Bazy:
Image
A o to dziury, jest ich kilka niektóre są z kamieni niektóre z asfaltu:
Image
Fotka, gdzie znajduje się baza:
Image

Pobieranie Modyfikacji:


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .





Info: By wszystko pasowało, do siebie to trzeba wykupić, ten największy garaż :> Mapę można przenosić na inne fora, jedynie za moją zgodą! ^^
Autor: ArkantosPL
Wersja gry: 1.3.1



Ps. Dodam, że jestem świeżym MapMakerem i to moje pierwsze dzieło, więc cudów, proszę nie wymagać:>
na 3 zdjęciu naczepa chyba wchodzi w ogrodzenie ale nie jestem pewien gdyż mam nowszą wersję i nie mogę sprawdzić, ale jak na początek nieźle i polecam Smile.
Nie wchodzi, specjalnie tak blisko dałem, żeby był przejazd, spokojnie :>

CzesieK_BS

Baza wygląda super jak na pierwszą modyfikacje w ME.

Dodać mogę tylko abyś w poście umieścił czy mapę można roznosić czy nie, bo ktoś wejdzie na forum i gdzieś powie że to jego.
Fajowska baza. Big Grin Tylko szkoda że na 1.3.1 bo tak to bym z chęcią się tam wybrał. Tongue

Piter

No,no,no,nawet nie wiedziałem że mam tak zdolnego pracownika,piękna bazaSmile

danielek11

fajna baza
Dzięki :-)
Przekierowanie