eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Wirtualna Firma - Pakiet Startowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Od dłuższego czasu myślę nad zrobieniem takiego uniwersalnego pakietu startowego dla nowo powstających VS.
Pakiet miałby się składać z kilku uniwersalnych elementów które ułatwiałyby start wirtualnym firmą.

W skład pakietu wchodziłby np.
- Uniwersalny regulamin
- Rangi graficzne
- przykładowy schemat działów
- i inne elementy
ogólnie rzeczy pomagające przy rozpoczęciu działalności na rynku VS.

I tu moje pytania:
Czy jest sens robienia takiego pakietu Pytajnik
Co mogłoby się znaleźć w takim pakiecie Pytajnik
I oczywiście czy ktoś chciałby pomóc przy tworzeniu Pytajnik

Na odpowiedzi i sugestie czekam w temacie.
Jak najbardziej jestem na TAK.

CzesieK_BS

Ja z mojej strony mogę dużo pomóc. Mogę zrobić w przyszły weekend rangi graficzne bo ładnie mi wychodzą i można również zrobić listę polecanych hostingów pod fora. Moja ocena to 100% na TAK!
Jak najbardziej, ZA. ^^
Jestem ZA Tongue bardzo by to pomogło nowym vs na rynku Smile

bartul

Pomysł dobry...ale patrząc ile takich vs powstawało i ile padło...Fakt, pakiet by pomógł ale w tym pakiecie dorzućcie jeszcze jakąś pasje i zapał by nie trwało coś parę dni...to tyle z mojej strony.
Fajnie, że jest jakieś zainteresowanie a co do samego pakietu to przed chwilą pomyślałem aby zrobić może jakiś dział z zbiorem pojęć o VS, poradników, downloadu (tu byłyby te regulaminy, rangi itp.) i miejsce do rozmów ogólnych o VS.
Tematy do prezentacji firm muszą zostać po staremu aby nie robić zbyt dużego zamieszania a to byłby taki dział ogólny czyli wyjaśniający co i jak oraz pomagający rozpocząć działalność jako VS.

Co do ewentualnego miejsca i wyglądu tego działu liczę na waszą pomoc i kreatywność.

Mocu

Dobry pomysł 10/10
Ja również jestem Za

Majster

Jestem za , sory za odkop Big Grin
Stron: 1 2 3
Przekierowanie