eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Farming simulator
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Seria jednych z najpopularniejszych symulatorów rolnictwa rozpoczęła się od 2008 roku gdy GIANTS Software wydało "Farming simulator Classic" i tak po najnowsze części dostępne na przeróżna platformy takie jak: PC,PS Vita,Nintendo 3DS,PS3 i Xboxa360 zdobywa fanów.Najnowsza wydana produkcja to 'Farming simulator 2013: Edycja Titanium" która do podstawowej wersji gry dodaje nam nową mapę Amerykańskiego gospodarstwa oraz zwiększa liczbę dostępnych maszyn do 150.Nowa zawartość edycji Titanium wcześniej dostępna była tylko jako Farming Simulator na konsole.
Trochę screenów od wydawcy
Image
Krokiem w stronę polskich fanów było wydanie DLC do FS2013 dodający dość sporo pojazdów marki Ursus
Image
A teraz trochę moich screenów,z tym że niektórych modeli nie ujrzycie w oryginalnej grze,np: kombajn i Ford z pierwszych zdjęć to modyfikacje.
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Ja osobiście kiedyś kupiłem w empiku wersję z 2011 ale po kilku miesiącach ją sprzedałem ponieważ jak dla mnie nie była zbyt interesująca ale mogę ją polecić jak ktoś lubi te klimaty. Do samej gry powstało bardzo dużo modów więc i tu nie ma co narzekać bo można fajnie zbudować i prowadzić własne gospodarstwo.

Z ciekawostek mogę dodać, że do gry są też typowo polskie mody takie jak np. polonezy, tarpany, ursusy oraz wiele więcej (w tym także mapki odwzorowujące polskie wsie).

Ogólnie grę oceniam na 10/10
Ja posiadam Farming Simulator 2011, i bardzo fajnie się grywało. Smile
Skończyłem grę jak już miałem wszystko, a spróbowałem też przejścia na najtrudniejszy poziom, ale stwierdziłem że to bezsensu ponieważ tylko trzeba było 2x, lub 3x dłużej czekać na plony. Big Grin Plusem jest że można normalnie tak jak do ETS, ściągać mody co mi się jak najbardziej spodobało.
Farming Simulator 2013 na razie nie próbowałem i jakoś aktualnie mnie nie ciągnie, lecz widziałem, że jest jest dużo fajniej i więcej rzeczy niż w 11. Smile

Ps. Też z tego co pamiętam kupiłem w Empiku. Big Grin
Dodatkowo większość modyfikacji z wersji 2011 działa na wersji 2013.
Sam posiadam wersję 2013 i dla mnie jest bardzo fajna Smile

Rabtuś

15 jeszcze lepsza panowieSmile
Ja zakupiłem właśnie FS15, i w porównaniu do poprzednika tak szybko się nie nudzi. Big Grin Polecam gre, wychodzi coraz więcej ciekawych modyfikacji! Big Grin
Przekierowanie