eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: MapEitor by Snup
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Snup

Witam ogólnie zajmuje się ME od prawie 3 lat. Więc nie ma sensu przedstawiać starych prac - za dużo ich było. Niestety nie wydałem nigdy swojej własnej mapy w pełni (tylko beta do ETS2, po czym zakończyłem projekt po wystąpieniu wielu błędów i ofercie pomocy Satanowi). Projekt Satana został zawieszony, a ja zająłem się robieniem bazy firmowej do ETS2.
Zdjęcia pokażę jutro albo pojutrze - jak dokończę poprawek tekstur na naczepach.

Dodatkowo stworzyłem dla Siebie domek na mapie DLC, poniżej podsyłam zdjęcia - oceniać!

Image
Image
Image
Image
Image
bardzo ładnie i na bogato oby tak dalej Smile.

Snup

Dzisiaj jeszcze po 22 będę robił na tej samej mapie i pliku mapy dom dla kumpla - wiec jutro rano pojawi się kolejna praca :>
Wszystko ładnie i równiutko poustawiane więc od strony technicznej jest super. Co do kwestii czysto wizualnej to tu też wszystko jest zrobione z poczuciem gustu.
Jest jednak jeden mankament czyli trochę zbyt ciasny wyjazd z podwórka przy którym każdorazowo będziesz się musiał zatrzymać i pomyśleć jak go pokonać aby o nic nie zahaczyć.

Snup

Michal_Z_gno, jestem osobą która lubi gdy trzeba za kierownicą pomyśleć jak wjechać czy przejechać. Domek nie był jeszcze testowany - podczas testów wyjdzie czy nie będzie trzeba czasami poszerzyć wjazdu albo trochę zmniejszyć pas zieleni po prawej stronie, a beczki dać pod garaże.
Snup ile u Ciebie by kosztowało stworzenie miasteczka z domem i bazą ? Big Grin
Co do szczegóła pięknie Big Grin 10/10
Snup nie tylko Ty lubisz takie wąskie wyjazdy widzę Wink
Pięknie Ci to idzie oby tak dalej! Tongue
Świetnie to wygląda Smile
Ps. podesłał byś mi na pw model tego płotku drewnianego ?Smile
Niezły efekt, pięknie to wyszło. 10/10 Wykrzyknik
Stron: 1 2
Przekierowanie