eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Witam :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Stoneridge

Witam wszystkich, przejąłem konto od mojego brata. Nazywam się Marcel Borys, pewnie widzieliście w CV mojego brata, że występowało moje imię oraz nazwisko. Po prostu powiedział, abym wpisał swoje imię, lecz nie wiedziałem o co mu chodzi ?. Tak czy siak mam lat 12 Wink Lubię ciężarówki wręcz kocham. Zainteresowałem się tym w wieku może 3 lat ? Kiedy to mój tato rozpoczynał pracę w zawodzie kierowcy, siadając na Renault Midlum w tandemie. Dziś jeździ Scanią Smile. Moje zainteresowanie to Ciężarówki, oraz sport (piłka nożna). Uwielbiam klub FC Barcelona, Lionel Messi - to mój "Bóg". Wzoruje się na nim ! <3. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. To że mam 12 lat, to nie znaczy że jestem niemądry. Potrafię zachowywać się z kulturą Smile. Mieszkam na wsi,która się nazywa Chełmsko Śląskie Smile Mój brat mieszka we Wrocławiu Smile. Mamy nasz klub który nosił nazwe KS 1946 Chełmsko Śląskie, po 2 lub 3 latach zmieniono nazwę na KS Włókniarz Chełmsko Śląskie Smile Gram w trampkarzach z numerem 10 na plecach, tak jak Lionel Messi. Gram na lewym skrzydle Smile. Pozdrawiam wszystkich

Xeroniasty.
Witamy pana na naszym forum Smile

.:KOWALSKI:.

Witaj na forum Smile
Witamy na forum Smile
Siemka, siemka. Big Grin
Przekierowanie