eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Nowa Scania R (2014)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dokładniejsze szpiegowskie zdjęcia Scanii – to nowa, świetnie zamaskowana kabina


Szwedzki magazyn motoryzacyjny Teknikens Värld opublikował zdjęcia, na których można bliżej przyjrzeć się zamaskowanemu egzemplarzowi nowej Scanii. Wykonane z bliska i za dnia fotografie dają pewien pogląd na temat rozmiarów kabiny, która najwyraźniej będzie jednak zupełnie nową konstrukcją. Szoferka wydaje się mieć bowiem wyraźnie inny kształt – bardziej klockowaty z szerszym przodem. Wszystkie elementy upodabniające ją do obecnej kabiny są natomiast celowym kamuflażem.
Image

Więcej zdjęć Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Zamaskowana jest rzeczywiście dobrze ale z tego co widać można wywnioskować, że zmiana wizualna będzie niezbyt spora jak na tego producenta przystało.
Ogólnie widać, że coś z lampami się zmieni ale główna linia będzie raczej zachowana z Scanii R.
Oj bardzo wielka
mnie cieszy to że Scania wraca do kanciastych kształtów <3 Niczym CZWÓRECZKA Big Grin

.:KOWALSKI:.

Najbrzydsza ciężarówka jaka widziałem :E
.:MANiek_tgxv8:. a czemu najbrzydsza jak jedyne element wyraźnie widoczny to lusterka a reszta to maskowanie dość skutecznie skrywające prawdziwe oblicze tego modelu Scanii.
Scania jako marka robi ładne wizualnie auta i pod tą skorupą też się skrywa pewnie coś ładnego choć gigantycznej rewolucji wizualnej jak np. w DAF-ie (model Euro 6) bym się nie spodziewał.
Na moje raczej będą tu tylko subtelne zmiany w stosunku do dobrze znanej już serii R czyli taka kontynuacja sprawdzonej koncepcji.
A według mnie to będzie nawiązanie zewnętrzne trochę do starej poczciwej CZWÓRECZKI <3
Btw doszła fotka z wnetrza! Mało w niej widać ale jakieś zmiany tam są Wink
A i zdjęcie jest zrobione w modelu "G" ale jak wiemy- między G a R mała róznica ;D

Image

Link do pełnego artykułu: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Wnętrze zapowiada się dość ciekawie tylko szkoda, że fotka trochę mało ukazuję.
Ja tam widzę lusterka boczne z Range i kierę z Actrosa MPIV razem ze znaczkiem.
Mmmmm............niczym dobra czwórka,czekam na więcej fotek Smile

.:KOWALSKI:.

Bez urazy ale ta ciężarówka jest okropna wnetrze tak samo brzydkie jak na zewnatrz, wyglada jak by była posklejana z jakiegoś złomu :/
Stron: 1 2
Przekierowanie