eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Pytanie na temat komputera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Koledzy może mi pomożecie tylko z góry chciałbym przeprosić jeśli to nie ten temat. Wcześniej miałem komputer z Windowsem 7 no fakt Ets 2 słabo działał ale zmodeler działał normalnie. Nie dawno kupiłem sobie drugi komputer marki Asus X550C.

Paramtery:

- Windows 8.1
- Procesor Intel® pENTIUM ® CPU 2117U @ 1.80 GHz 1.80 GHz
- Pamięć RAM 4,00 GB ( dostępne 3,89 GB )
- Typ systemu 64 - bitowy system operacyjny, procesor x64

I mam problem taki iż ETS2 chodzi znakomicie na największych wymaganiach tylko mam problem taki, że zmodeler mi się zacina. Włącza się normalnie import modelu średnio trwa ale jak wybieram powiększenie lub obrót lub inną jakoś opcje to mi się wiesz albo wogóle się zacina. I teraz mam pytanie czy radzicie zmienić na system Windows 7 czy po zostać przy tym tylko coś zmienić aby było dobrze bo nie wiem co mam robić?
Na największych na pewno nie grasz Big Grin Miałem to samo Smile Komputer może być zawirusowany Smile Ja zrobiłem tak:

-Przeczyściłem kompa Ccleanerem. Przez chwile nie zacinało.
-Zrobiłem reinstalkę windowsa Smile
Więc na pewno to nie jest wina windowsa bo sam mam 8 64 bitową i zmodeller chodzi bardzo dobrze.

Ogólnie możesz tak jak poradził Osesek przeczyścić komputer i dodatkowo przeinstalować zmoda.
Mi się wydaje że 1.80 Ghz to za mało jak na zmoda :E
to jest 1.8 Ghz dwurdzeniowy Smile czyli ogółem 3.6 Ghz Smile
Jak się dalej wiesza to jeszcze możesz popróbować instalacji (lub reinstalacji) wszystkich bibliotek C++
Ogółem to jest tak, że pobrałem ten program co Osesek mówił i robiłem skan. Wyskoczyło mi tam chyba 600 coś błędów ale naprawiłem prawie wszystkie bo chyba 15 nie chce mi naprawić ciągle czy coś jest nie tak ale chyba w przyszłym tygodniu zaniosę go do brata ciotecznego aby mi zainstalował Windowsa 7 Smile Przynajmniej do tego systemu jest więcej sterowników Big Grin
Przekierowanie