eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Zapowiedź TSM Map 5.0
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Autorzy TruckSim Map zapowiedzieli niedawno najnowszą jej wersję, w której znajdziemy wiele poprawionych oraz nowych terenów Hiszpanii i Portugalii. Więcej info oraz prezentację wersji 5.0 możecie znaleźć w poniższym filmiku przygotowanym przez twórców dodatku.



Czekam z niecierpliwościąWykrzyknik Smile
Gdzieś tam wyczytałem, że TSM jako całość jest wykonana z tekstur w niskiej rozdzielczości, i że nijak może podskoczyć ProMods...Prawda to?
A widziałeś moje trasy (pisze nad nimi które są na TSM 4.7.2 a które na Pro i reszcie) ... zapraszam
No nie widziałem. Więc jak mniemam - zaprzeczasz Wink

Doriandu30

TSM nawet Francji nie dokończyło a by się przydało Tongue. ale jak widać z tego filmiku, to nieźle pojechali i już czekam z niecierpliwością na wyjście kolejnej części.

Śliwka

No to czekamy co nam zaprezetują Smile
Mapka zapowiada się super a co do je jakości to te pierwsze wersje były gorsze ale z każdą nową jaka się pojawia jest coraz lepiej.

Porównać tej mapki do ProMods nie można bo to dwie różne bajki. W ProMods autorzy skupili się na jednym rejonie Europy czyli Skandynawii a w TSM mamy całą Europę i Afrykę Północą - wiadomo mniejszą mapkę można dokładniej i lepiej zrobić niż taką która zawiera rejony na dwóch kontynentach.
Mapka wydana i ujeżdżana... temat do zamknięcia :E
Przekierowanie