eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Nowe darmowe DLC już wkrótce!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na swoim blogu SCS poinformowało, iż pomału kończą pracę nad sporym darmowym DLC z nowym systemem AI, tzw. seat adjustment control, dodatkowo udoskonalony (czyli możliwość ustawienia wysokości fotela z widoku deski rozdzielczej), oraz z trzema nowymi miastami!

Po szczegóły odsyłam na oficjalną stronę ich bloga:
http://blog.scssoft.com/2014/06/upcoming...k.html?m=1

DLC miałby się ukazać w okolicach wakacji.

Piter

Darmowe? To nie podobne do SCS,jak to,znowu nowy system AI? Błagam nie,już to co teraz zrobili nie jest warte instalowania patcha 1.9.
Przy tych miastach warto wspomnieć, że pracuję także Polskie studio (Heavy Load Studio).
Co do miast to będą to: Wenecja, Graz i Klagenfurt.

Macie jeszcze fotki które było dołączone do newsa na blogu SCS:

Na pierwszej widać, że zakres regulacji fotela będzie dość rozbudowany:
Image

Tu jest mapka gdzie leżą te nowe miasta i kilka widoków z ich okolic:
Image
Image
Image
Image
Dla mnie to wygląda całkiem fajnie, pytanie tylko ile modów "poleci" w związku z brakiem kompatybilności z tymże DLC...
bumbumek mody się szybko przystosują do nowych warunków tak jak to jest do tej pory i tu nie ma co się obawiać, że będzie trzeba z czegoś zrezygnować.
(10/06/2014 09:17 AM)bumbumek napisał(a): [ -> ]Na swoim blogu SCS poinformowało, iż pomału kończą pracę nad sporym darmowym DLC z nowym systemem AI, tzw. seat adjustment control, dodatkowo udoskonalony (czyli możliwość ustawienia wysokości fotela z widoku deski rozdzielczej), oraz z trzema nowymi miastami!

Po szczegóły odsyłam na oficjalną stronę ich bloga:
http://blog.scssoft.com/2014/06/upcoming...k.html?m=1

DLC miałby się ukazać w okolicach wakacji.
Darmowym dla posiadaczy DLC,będzie to update do tego które istnieje już.
(10/06/2014 12:37 PM)Michal_Z_gno napisał(a): [ -> ]bumbumek mody się szybko przystosują do nowych warunków tak jak to jest do tej pory i tu nie ma co się obawiać, że będzie trzeba z czegoś zrezygnować.

Oby Teutates Cię wysłuchał Michale, oby Cię wysłuchał Big Grin
Przekierowanie