eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Pójdzie na moim komputerze Fifa 15 czy GTA V..?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam do Was takie pytanie, odnośnie czy na moim komputerze pójdzie FIFA 15 i GTA V.

Dodam na początku że Fifa 15 będzie na nowym silniku IGNITE, a co za tym się wiąże dużo większe wymagania ( silnik jest na PS4 czy XBOX ONE ).
WYMAGANIA FIFY MINIMUM :
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

WYMAGANIA GTA V :
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

A o to moje parametry ;

Windows 7 32 bitowy
Pamięć ram : 3072 MB
Karta graficzna : NVIDIA GeForce 9600 GT
Procesor : Intel® Core™ 2 Duo

Dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam.
Ja pierdziele, sry mam 7.. Big Grin Że tak powiem Viste już wywaliłem, miałem poprzednio i zapomniało mi się.. Tongue

Chodzi Ci o szybkość to tam gdzie pisze przy nazwie procka to jest 2.80GHz.

Ale tak patrzyć na wymagania tych gier to ja jestem poniżej.. ETS2 np. odtwarzam na niskich ustawieniach.
http://www.systemrequirementslab.com/cyri wejdź na tą stronkę wpisz grę i postępuj według tam jakichś opcji Smile
A znam to, kiedyś już na tym byłem, dzięki! Smile

Ale wolałbym Waszą opinie.


EDIT :
Niestety przez ten program co podał Malina Fifa15 mi nie pójdzie raczej. Sad

Temat można zamknąć.

CzesieK_BS

Ja miałem identyczny komputer wcześniej i ETS2 chodził mi na Ultra przy 40-50 klatkach. Musisz pobrać AVG PCTune UP! i tam przeczyścić rejestr, zdezaktywować programy itd.
Przekierowanie