eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Italy Add On 1.2.1 - M95 (UPDATE)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Poniższy mod dodaje poprawioną mapkę Włoch.


Image

Image





Cytat:Poprawione problemy z niewidzialnymi ścianami.

Autor: M95

Test: 1.9.22 (wyżej też "pójdzie")

Paczka zip zawiera 3 pliki:
Italy AddOn Signs
Italy AddOn 1.2 - ProMods
Italy AddOn 1.2

Dla poprawnego współgrania mapy Italy z ProMods (oraz opcjonalnie PR) instalujemy dwa pierwsze (Signs i ProMods).
Dla oryginalnej gry bez ProMods tylko 1 i 3 plik (bez ProMods).

(Dodatkowo można dołączyć Ro AddOn 3.4 oraz RusMap 1.2 + fix).

Współpracuje z Promods, Promods + Poland Rebuilding, Reisproject 1.3


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Mapa działa Smile
Jest przebudowana w stosunku do poprzedniej wersji. A tak autor poradził sobie z niewidzialną ścianą w tunelu :E

Image
Czyli co, wrzucamy tę mapę na ProMods + RO + RusMap , i śmigamy? Tongue
Ja już mam.

EDIT

Trzymam rękę na pulsie i czekam na 1.2.5 Wink
Dlaczego po wrzuceniu tych 3 plików i ich aktywowaniu, gra wychodzi do pulpitu? Co robię nie tak? Mapę Rumunii podmieniłem, wyrzuciłem stary plik .log, tylko ta Italia nie chce się przyjąć...

EDIT - wszystko jest okej jak aktywuję pliki Italy AddOn Signs i Italy AddOn 1.2 - ProMods. Natomiast od razu gra się wysypuje, jak dołożę Italy AddOn 1.2...Czy to oznacza, że tego ostatniego nie mam w ogóle używać?
"Dla poprawnego współgrania mapy Italy z ProMods (oraz opcjonalnie PR) instalujemy dwa pierwsze (Signs i ProMods)."
Pisze jak byk Prezes Wink

bumbumek napisał(a):jak dołożę Italy AddOn 1.2...Czy to oznacza, że tego ostatniego nie mam w ogóle używać?
Tego ostatniego nie aktywujesz.
Łeeeeee, to to nie było dość precyzyjnie napisane Big Grin Powinno to brzmieć jakoś tak: "W przypadku gdy posiadasz mapę ProMods, wrzucasz do katalogu z modami tylko 2 pliki - Italy AddOn Signs i Italy AddOn 1.2 - ProMods". Wtedy to by się wiedziało na 100% co trza zrobić Tongue

faquas123

A na 1_10_1 zadziała ??
Wystarczyło w mój podpis zerknąć :E
Bo sam mam tą mapkę.
Mały edit do mapy.

Działa na patchu 1.11 z podstawą DLC + Going East ale zrywa sięoryginalne połączenie miedzy Austrią a Włochami w kierunku Vicenzy.
Wybór należy do Was. :E
Stron: 1 2
Przekierowanie