eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Trochę więcej o zbliżającej się dużej aktualizacji do ETS2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziś na blogu SCS pojawił się news w którym pojawiło się kilka nowych informacji o planowanym update do ETS2

Image

Oprócz regulacji fotela i trzech nowych miast pojawią się zmiany w doradcy drogowym na którym będzie pojawiało się także ograniczenie prędkości jakie jest na danej drodze.

Image

Kolejna zmiana to odświeżony wygląd menu gry i tu chyba nie trzeba pisać jakieś detali bo wizualnie każdy widzi ja się ono zmieni:

Image

Na koniec SCS dodaję jeszcze kilka fotek z nowych terenów czyli tych trzech miast o których mowa w Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Image
Image
Image
Image
Image

I ostatnie formalność czyli link do newsa na blogu SCS:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Oczywiście zapraszam do rozmów w temacie Wykrzyknik
No czekam kiedy wydadzą tego patcha Big Grin
Bardzo bardzo pozytywnie. Ja już to chcę! Big Grin

Doriandu30

Mi bardzo do gustu przypadła ta informacja o doradcy drogowym przynajmniej będzie jak na prawdziwych GPS'ach Smile. i Ponadto kolejne miasto we Włoszech i 2 w Austrii to tez bardzo pozytywna wiadomość, tylko pozostaje czekać Big Grin.
Coś czuję, że premiera tego dlc'ka tuż tuż. Na bieżąco zamieszczają nowe informacje, by podgrzać atmosferę Smile

volvo213

Doradca drogowy fajnie wygląda, moim zdaniem zmiany idą na + Smile

Śliwka

Ciekawe jak wyjdą te ograniczenia Big Grin i dobrze że wreszcie menu odświerzyli Smile
(13/06/2014 07:45 PM)Marcin D napisał(a): [ -> ]Szkoda że to darmowe nie bedzie... ja nie zamierzam im za DLC płacić bo wystarczy ze wydam kolejne 50 zeta na DLC: Going East

Marcin ten patch i te miasta są całkowicie darmowe Big Grin nic nie trzeba wydawaćSmile
Przekierowanie