eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Euro Truck Simulator 2 - Polish Paint Jobs Pack
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Vin Red

Dziś wyszła nowa paczka Polskich malowań do gry Wink
Cena: 0,99€

Image

http://store.steampowered.com/app/304020/
Zupełnie nie rozumiem jak cel przyświęca SCS przy żądaniu jakichkolwiek za to pieniędzy...Rozumiem, rynek rządzi się własnymi prawami, ale takie skiny powinny być totalnie darmowe...

Vin Red

Za tak długie wsparcie gry oraz takie patche jak np. z nowymi ciągnikami, to warto wydać te parę złotówek na takie DLC Smile
Skiny są bardzo fajnie zrobione.

bumbumek SCS wydaję płatne skiny bo muszą za coś utrzymać studio (wiadomo pracownicy chcą mieć wypłaty, a rozwój firmy też kosztuję) oraz aby przyciągnąć większą liczbę graczy w tym przypadku akurat z Polski i to szczególnie powinno cieszyć, że rynek w naszym kraju jest dla nich ważny.
Moim zdaniem takie paczki skinów od SCS to bardzo dobry krok w rozwoju dla tej gry.

Tu jeszcze mogę powiedzieć coś co nie raz powtarzałem:
Cena około cztery złote to nie jest dużo biorąc pod uwagę, że niektórzy skinerzy amatorzy biorą tyle za jeden skin a tu mamy całą paczkę i to wykonanych przez profesjonalne studio.
Pewnie masz rację, ale pytanie ilu znajdzie się chętnych na zakup...To ja już bardziej bym zrozumiał, gdyby nadchodzący patch 1.11 był płatny - tym bardziej że będzie tam sporo istotnych zmian, na które ślinię się jak reksio na szynkę. I dodam jeszcze, że zdecydowanie zapłaciłbym za ten patch, a SCS na pewno więcej by na tym zarobiło niż na tych skinach.
Ktoś może o mnie pomyśleć: ''Co za idiota, wolałby zapłacić za coś sami twórcy przewidują jako darmowe'', ale tak właśnie do tego podchodzę, patrząc jakie fajne rzeczy nam zaserwują w tym dlc.

CzesieK_BS

Gra wyszła na licencji one-pay. Nie mogą zbierać obowiązkowy opłat w zamian za nowsze wersje produktu oraz wsparcie techniczne.
Przekierowanie