eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: [ETS2]Dodać kilka rzeczy do miast w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć
Tak jak w temacie Smile Chcę dodać kilka rzeczy/modeli do miast w Polsce . Chodzi mi oto że dodam np : Ciężarówkę w firmie Stokes w Poznaniu która będzie tam ciągle stała . Lub jakieś reklamy na ulicach Tongue Nie wiem czy mnie dobrze zrozumieliście . Ale bardziej zrozumiecie mnie Jak będę dodawał fotki z prac Tongue Chodzi mi na przykład o takie modele :
Image
Pozdrawiam Wujek Borun Big Grin
No to musisz to wykonać przez Map Editor xd
(06/07/2014 10:46 AM)VresT napisał(a): [ -> ]No to musisz to wykonać przez Map Editor xd

No to to ja wiem Tongue .
Ps dodam może kilka fotek już dziś może Wykrzyknik Smile
A sory niedoczytałem xD myślałem że pytasz się jak to wykonać;D
(06/07/2014 12:05 PM)VresT napisał(a): [ -> ]A sory niedoczytałem xD myślałem że pytasz się jak to wykonać;D

Nic nie szkodzi :E
Macie tu moją dzisiejszą pracę . Dziś edytowałem miasto Łódź Tongue Dodałem kilka ciężarówek do firm które stoją na stałe :E Resztę rzeczy dodanych do łodzi zobaczycie na fotkach Tongue Jutro będę edytował Poznań . Jeśli coś nie pasuje to pisać w komentarzu Wykrzyknik Macie tu fotki :
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pozdrawiam Wujek Borun Smile

Piter

Bardzo ładnie,tylko trochę ta niemiecka Polizei nie pasuje do Łodzi Tongue
No jak na pierwsze fotki to całkiem ciekawie się zapowiada :E
(06/07/2014 03:25 PM)Piter napisał(a): [ -> ]Bardzo ładnie,tylko trochę ta niemiecka Polizei nie pasuje do Łodzi Tongue

Nie mam modelu Polskiej policji Tongue

Pox

Powiem tak. Jak dla mnie to trafiłeś w dziesiątkę. Nie wiem czy planujesz to wydawać czy nie, ale brakuję takiego modu, który właśnie takie 'duperele dodaję' a to naprawdę daję dużo realizmu. Np. te ciężarówki pod rampami, na firmach, na poboczach, jakieś wypadki, roboty drogowe. Jak dla mnie bomba, powodzenia w dalszych pracach no i czekam na następne fotki.
Stron: 1 2
Przekierowanie