eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: ETS2 czyli co planuję SCS w najbliższym czasie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Najnowszy news ze świata SCS jest dość konkretny bo zawiera kilka istotnych zapowiedzi.
Pierwsza wiadomość to od dziś SCS jest do kupienia także na Humble Weekly Bundle: Simulators 2
https://www.humblebundle.com/weekly
Ogólnie co to dokładnie jest to nie powiem bo się w tym dokładnie nie orientuję ale z tego co przetłumaczyłem z newsa na blogu SCS to można tam kupić grę w promocyjnej cenie.
Ta oferta jest skierowana głównie dla osób mających piracką wersję gry aby jak to ujęło SCS w końcu zakupili oryginał.





Teraz czas na chyba najważniejszą części czyli co planują Czesi wprowadzić do ETS2 w najbliższym czasie.

Otwarte beta testy patcha 1.11 wykazały trochę błędów i jeśli nie pojawi się jakiś poważniejszy to będzie on wydany w normalnej wersji już na początku przyszłego tygodnia.

Nowa ciężarówka do ETS2 czyli DAF Euro 6 jest już coraz bliżej mety i pojawi się najprawdopodobniej tego lata.

SCS pracuję jeszcze nad dwoma innymi ciężarówkami do ETS2 i dwoma do ATS.

Kolejna część zespołu pracuję nad nowym DLC zawierającym Skandynawie i przygotowuję nowe funkcje do patcha 1.12

Czyli nikt się w studiu nie obija i teraz tylko czekać co będzie dalej.

Na koniec macie jeszcze link do tego newsa na blogu SCS:
http://blog.scssoft.com/2014/07/humble-w...ors-2.html

A ja zapraszam do dyskusji w temacie.
Oto najciekawsze informacje przetłumaczone przez mnie TYLKO dla Was na etrucks.pl! Smile na luźny j. polski:

"Otwarta beta patcha 1.11 spotkała się ze sporym odzewem. Od czasu wypuszczenia bety 1.11 otrzymaliśmy sporą listę bugów i innych rzeczy do usprawnienia, i to więcej niż się spodziewaliśmy, a to tylko dowodzi jak przed wypuszczeniem oficjalnej wersji patcha ważny i pożyteczny jest dla nas kontakt z graczami, którzy ogromnie nas wspierają.
Kiedy patch zostanie udostępniony? Możliwe, że w przyszłym tygodniu, o ile nie zostanie ujawniony kolejny duży błąd w grze - w takim przypadku będziemy musieli po raz kolejny wystawić waszą cierpliwość na próbę - ale pewni jesteśmy, iż chcecie otrzymać grę z jak najmniejszą liczbą błędów.

Nowy DAF Euro 6 jest już prawie ukończony. Poświęciliśmy temu prawie pół roku pracy! Mamy nadzieję dodać tę ciężarówkę jako "główna gwiazda" w nadchodzących kolejnych dodatkach tego lata. W międzyczasie ekipa pracuje nad kolejnymi dwoma truckami do ETS 2, jak również i do American Truck Simulator".

Nie zważając na gorące lato, ekipa tworząca mapy ostro pracuje nad nowa ekspansją DLC Scandinavia. Spora praca została również wykonana na zaplecze World of Trucks. Z jednej strony pracujemy nad nowym modelem dla autobusu, a z drugiej przygotowujemy nowy zestaw naczep. Te wszystkie nowości szykujemy pod przyszły patch 1.12, nad którym wkrótce rozpoczniemy testy - jak widzicie jesteśmy bardzo pracowici!"

Kierman007

W końcu DAF E6. Już się niemoge doczekać. Smile
Dopiero co 1.11 patch wyszedł oficjalnie a SCS już ostro pracuje nad kolejnym i to mi się podoba tylko żeby miał mało błędów Smile

Kierman007

No. Jak gram od dzisiaj na tym patchu to narazie nie zauwarzyłem żadnych błędów. Smile
Ciekawym kiedy realnie te nowe trucki wypuszczą...Wprawdzie obiecali, że dostaniemy je jeszcze tego lata, ale przez tę mimo wszystko obsuwę z 1.11, pewnie czas ten wydłuży się do wczesnej jesieni...

Obym się mylił.
Nie no tylko pogratulować Smile Brawo SCS oby tak dalej !

Piter

,,pracujemy nad nowym modelem dla autobusu",co to może oznaczać?
Może po ATS,SCS planuje prace na symulatorem autobusów ;D
Albo po prostu chcą wtopić w ETS 2 inny model dla autobusu AI, podobnie jak dodanie dodatkowych naczep. Tak przynajmniej ja to odbieram.
Przekierowanie