eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: [ETS2] SCS Gooseneck Sommer Containers
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Są to naczepy z kontenerami do Euro Truck Simulator 2

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Cytat:This mod replaces the original SCS gooseneck trailer, trailer SUMMER containers.
Mod is manufactured and tested on game version 1.10.1. and june not be compatible with other modes.
More images in the folder.
Have Fun


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Info:
Autor: Tz Rommi
Wersja gry: Testowano na 1.10.1
Witam, może ktoś mi powiedzieć czy wam również nie działa download na addfly ? Bo to już trzecia modyfikacja zamieszczona na tym serwerze której nie mogę pobrać.
Ale ta tutejsza modyfikacja odpala się do pobrania z sharemods. A z adfly nigdy nie miałem problemów. Poza tym adfly to tylko reklama, po odczekaniu zazwyczaj 5-ciu sekund klikamy w prawym górnym rogu adfly'a, i jesteśmy przenoszeni do właściwe strony z modyfikacją.
ok już działa Smile dzięki za odpowiedź, po prostu sharemods nie chciało mi się otworzyć ale już hula, najwidoczniej jakiś ich błąd Smile
Jak pobieram to piszę " strona internetowa jest niedostępna"
Jest napisane * :E U mnie wszystko działa. Smile
Potwierdzam, u mnie również się pobiera.

WojtasXX

Panowie i panie, wiecie jak zrobić żeby te kontenery podmieniały wszystkie naczepy w zleceniach ?

DoOmBeK

dzięki za wstawkę super ;3

JACHU

A pójdzie na 1.12.1s?
Przekierowanie