eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Jak zmienić tabliczkę imienną i usunąć kilka bajerów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Tak jak w temacie

Image

Proszę o pomoc Smile

SztywnyFred

Aby zmienić tabliczki i usunąć kilka "bajerów" (nie wiem co tu jest bajerem :E) musisz użyć program zmodeler, którego działania nie będę opisywał, bo za długo by mi to zajęło Tongue
chcę usunąć światła z przodu Smile

SztywnyFred

To również zmodelerem Smile
Tylko jaki w 2.2.6 nie chce mi się wczytać model

SztywnyFred

Bo:
1. Trzeba go przekonwertować do GTS
2. Trzeba usunąć plik PMC jeżeli takowy jest
3. Trzeba ogarniać moddowanie do ETS2 czyli maty, tobj, Material Editor, w niektórych przypadkach trzeba zmienić Origin czyli ścieżkę odpowiadającą położeniu plików
4. Jak usuniesz pierdoły to to akurat najłatwiejsze, ale jak chcesz dodać to niestety trzeba już bardziej ogarniać ten temat
5. Jak wyexportujesz to trzeba pmg skonwertować do ETS2, tobj do DXT5, a maty zmienić na te z ETS2
6. Na koniec trzeba to wrzucić do pliku .scs
7. Koniec.

Ogarniesz sprawę? :E
Chyba tak dzięki za pomoc Smile
Nie kumam tego przekonwertowałem model do GTS pousuwał wszystko co chciałem zapisałem i nie umie teraz przekonwertować do ETS2
Jeszcze raz dziękuje ci za pomoc a oto mój efekt pracy jeszcze muszę sobie zmienić tabliczkę
Image
Jeszcze daj nisko znaczek V8 i R500. Gdybyś do mnie napisał bo mam taką samą Scanie to dałbym Ci link do pobrania
Stron: 1 2 3
Przekierowanie