eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Problem z wariantami interioru
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałem w magnumce wykorzystać wariant route 66, aby wnętrze zrobić w dwóch wersjach kolorystycznych. Nie wiem co się stało, ale po edycji wnętrza ten ekskluzywny wariant w ogóle nie działa. Sprawdziłem na oryginalnym wnętrzu od scsu i po exporcie też nie działa droższy wariant. Jest ktoś w stanie mi pomóc?

Sprawdziłem, że coś schrzanił mi zmodeler, bo jak oryginalny interior przepuszczę przez blendera to działa, ale jak zaimportuje do zmodelera i exportuje do gry to nie działa.
Cuś takiego mam w logu i nie wiem jak to naprawić. W blenderze model po wyjściu z zmodelera nie ma wariantów i nie wiem jak je dodać.
00:12:04.164 : <ERROR> [model] Unknown look name 'look1' on model '/vehicle/truck/renault_magnum_2009/interior/model.pmd'
00:12:04.164 : <ERROR> Falling back to first variant and look for interior model. Expect problems.
00:12:04.184 : <ERROR> [model] Unknown look name 'look1' on model '/vehicle/truck/renault_magnum_2009/interior/model.pmd'
00:12:04.184 : <ERROR> Falling back to first variant and look for interior model. Expect problems.
W blenerze musisz dopisać do modelu dwa maty takie same lock 1 i lock 2 żeby działał model
I pisze ze nie masz tego lock 1 ja to już przerabialem i wiem o co w tym chodzi
Dzięki wielkie. Bardzo pomocna wskazówka. Teraz działa tak jak powinno.
Unknown look name 'look1' on model, jak to naprawic?? gra wywala do windy po załadowaniu, uzywam zmoda 2.2.4
Przekierowanie