eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Samochód pod Transport Ponadgabarytowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

mlody19872@wp.pl

Powiedźcie mi koledzy jaki samochód jest najlepszy pod transport ponadgabarytowy??Za fajne podpowiedzi daję pomógł
Ja zaczynałem od Volvo FH16 Classic i mam go do dziś... używam też DAF` XF oraz Scanii T.
Co do Volvo - na początku śmigałem na "4-osiówce" .. ale zmieniłem na standardową"3-osiówkę".

Tak na prawdę to zależy od Ciebie... bo są też mody dające "gabarytowe" skrzynie - 18 biegów itd.
scanie przerob 730 km
Volvo FH 16 700, idealny. Mam fotke jest on na platformę GTS, ale jestem w trakcie konwertowania na ETS 2

Image
(28/08/2014 08:10 PM)Osesek napisał(a): [ -> ]Volvo FH 16 700, idealny. Mam fotke jest on na platformę GTS, ale jestem w trakcie konwertowania na ETS 2

Image

Osesek, jednak tego 3-osiowego Konwertujesz? ;D

mlody19872@wp.pl

Wiesz co ja mam Mercedesa Actrosa Mp3 ale ze standardowym podwoziem.I kurcze jakoś chce zostać przy standardowym podwoziem bo inne mi jakoś nie podchodzą.Dlatego też się zastanawiam nad autem

The Domin162

(28/08/2014 08:10 PM)Osesek napisał(a): [ -> ]Volvo FH 16 700, idealny. Mam fotke jest on na platformę GTS, ale jestem w trakcie konwertowania na ETS 2

Image
Będzie w Download ? Big Grin
Znaczy się.. Powiem tak: Brałem sie za konwertowanie a tutaj inna ciężarówka w zmodku się otwiera ;d
Domin i Luki - to nie temat na pogaduchy o konwercie Wink

@Młody - moze tu nie tyle o ciągnik chodzi co o ilość osi (napęd) jak i moc silnika.
Moje auta masz w podpsie z najmocniejszymi slinikami - DAF ma MODyfikowny silnik na 760KM ale jest porównywalny do pozostałych.

Kiedyś miałem w Volvo 1010KM potem mniej bo 926KM ale uwierz, ze to nie zabawa - czy 20 czy 70 ton jedzie tak samo...
A teraz nawet z najmocniejszym seryjnym silnikiem jazda po górach to wyzwanie - czasem ledwo 20 - 30kmh a an prostej rozpędzanie trwa trochę dłużej niż zwykle Wink
Przekierowanie