eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Możliwość zakupu i edycji naczep w ETS2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Witajcie.
Wczoraj na forum SCS pojawił się temat dotyczący naczep w ETS2. Chodzi w nim mniej więcej o to, że SCS Software chciałaby wprowadzić do gry możliwość zakupu i edycji naczepy wedle własnego uznania. Jeżeli popieracie ten pomysł to zagłosujcie na niego.
Link do tematu http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=5&t=165015
W końcu SCS mnie zaskoczyło pozytywnie Smile Dzięki za informację.

greku792901

To by było zajeb... Już nie mogę się doczekać aż to wprowadzą Smile
Mała poprawka doczytałem, że to nie SCS chce to wprowadzić tylko jest to pomysł jednego z beta testerów ETS2.
Tak czy siak pomysł genialny, już nie raz nie tylko tu na forum przewijały się zdania o tym że fajnie by było gdyby była możliwość posiadania swojej naczepy ...
Dobry plan,w szczególności dla vs-ek bardzo przydatne Wink
Super idea, trudno nie wesprzeć takiej idei Ok

Maqut

Tak tak tak ! Ile ja na to czekałem !
Zaje[cenzurka] Big Grin Zapewne będzie możliwość skinowania, i ciekaw jestem gdzie można będzie zakupić i co będzie np. z kontenerami? Kupujemy samą bramę i co? Jak będą wyglądały załadunki... Plus Tuning :E

Edit: A chwila, chwila przepraszam nie doczytałem na tym forum...
Idea pomysłu bardzo dobra i to by było ułatwienie nie tylko dla VS ale i dla zwykłych graczy.
Dodatkowo można dodać, że sam pomysł jest już znany w grach od SCS (chyba to było w haulinie ale dokładnie już nie pamiętam jak to tam wyglądało).
Bardzo ciekawe co dają pinezki u góry naczepy. Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie