eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: [PORADNIK] Jak odblokować zablokowany model w zmodeler
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

.:KOWALSKI:.

Witam jak wiecie albo i nie zajmuje się konwertowaniem z gta sa do ets2. Noi chciałem sobie przgotować 3 auta do konwertu czyli nałożyć ttekstury itd. Jednak nie dało rady importować bo plik został zablokowany przez autora... i tak co 3 fajne auto. Ale znalazłem na to sposób. Musicie obejrzeć film który macie pod spodem i wszystko będzie jasne.





Link do programu oczywiście w opisie.

Moze ten sposób dla niektórych jest oczywisty ale jak zerkałem na inne forum do byli kompletnie zieloni w temacie i powiedzieli że się nie da :E

Ja testowałem i działa na 100%
Strasznie chamskie, ktoś wymodelował samochód i zablokował .dff żeby nikt go nie edytował a ludzie i tak go edytują. Ja bym sie nie chwalił, że ukradłem komuś model...
xUserN to zależy w jakim celu później będzie użyty taki model bo jak na tzw. własny użytek to nikt się nie będzie przyczepiał o to gorzej może być już z wydaniem takiego modelu bo tego zrobić już nie można bez zgody autora takiego modelu.
Przekierowanie