eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: [GTAVC/III] Foto by scania617
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć
Postanowiłem stworzyć wątek gdzie będę dodawał foto z GTA VC . Dziś dodałem kilka aut do GTA i chce wam je przedstawić Smile Foto :
Daf XF
Image
Volvo FH
Image
BMW
Image
Nowe auto Policji ( nie wiem jaka to marka :E )
Image
Scania 124L
Image
Nowy motorek :E (Nie wiem jak się to nazywa :E )
Image
Renault Magnum
Image
Man F2000
Image

I to na tyle Tongue
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania
Auta są strasznej jakości, no ale nie ma co się dziwić GTAVC
Ahh, ileż to godzin się przy Vice City spędziło Smile i jak się teraz widzi ciężarówki w tej grze, to aż się ryjek sam uśmiecha Smile Ok
Cześć Smile
Dziś dodałem znów kilka modów do GTA Tongue Otóż po przedstawianiu modów pokaże wam moją relacje z GTA . Foto :
Jakiś tam motor z GTA IV :E
Image
Nowa policja Wink
Image
Scania
Image
I samochód jakiś
Image
To teraz relacja Tongue Tak więc kolega poprosił mnie żebym go załadował . Więc się zgodziłem . Była to krótka trasa bo musiałem przejechać przez miasto i już byłem na miejscu . No i to na tyle Tongue Foto :
Wsiadamy do Scaniulci :E
Image
Takie tam fotosiki Big Grin
Image
Takie z góry zdjęcie Tongue
Image
A nudziło mi się i zrobiłem zdjęcie z boku Big Grin
Image
I czekam na załadunek Tongue
Image
No i to na tyle Tongue
Wiem że foty nie są na 10 a za to na 2 lub 3 albo jeszcze 1 ale niestety takie są jakie są . Bo to GTA VC nie ma jakiś fajnych kamer itp . Więc sorry za słabą jakość .
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania
Mi się bardzo podoba. Ładne modele, no jakość jest jaka jest. Nic nie poradzimy. Jednak będę tu przychodził z miłą chęcią, oglądał Twoje nowe bolidy.
A tak po za tym to wciąż mam GTA Vice City na PS2. Klasyka. Tongue

The Domin162

(10/10/2014 07:29 PM)pitreekk napisał(a): [ -> ]Mi się bardzo podoba. Ładne modele, no jakość jest jaka jest. Nic nie poradzimy. Jednak będę tu przychodził z miłą chęcią, oglądał Twoje nowe bolidy.
A tak po za tym to wciąż mam GTA Vice City na PS2. Klasyka. Tongue

Ładne modele .....
Image

Facepalm
Fakt, ten może być wyjątkiem, jednak inne mi się podobają. Wink

volvo213

o Boże co to jest :E Może Tobie sie podobają, ale dla mnie to kupa.
Bo to Vice City.. A nie GTA 7.
Wszystko pięknie tylko mnie zastanawia po co są te anteny dwie ?!,zawsze mnie to zastanawiało Wink ?!.
Stron: 1 2
Przekierowanie