eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Polska wieś by trucker2121 edit by Piter
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

Piter

Witam,wydaję swoją edycję wsi truckera2121,skoro mówi że pasuje mu ulepszanie modów to proszę bardzoSmile
Wieś dostała nazwę-Orońsko (mniej więcej w tym miejscu jest prawdziwe Orońsko), nowe budynki,teraz są 4 działki na których można się przespać,a także szkoła z Urzędem Gminy i sklepSmile
Jest też działająca spedycja w postaci tartaku Tree-et.

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Autorzy:

-Wykonanie wsi : trucker2121
-Edycja : Piter

Autorzy modeli : FLD,SCS

Testowane na 1.12


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
niestety nie działa na 1.14 Sad

Rabtuś

(24/10/2014 12:42 PM)LukaszTrakeR napisał(a): [ -> ]niestety nie działa na 1.14 Sad
Żaden mod ci nie będzie działał bo to tylko na razie wersja BETA
PS. co do dodatku to wygląda ciekawieSmile
Informacja:
Poprawiłem sektory działa na najnowszym patchu 1.14 Piotrek się postarał z edycją tej miejscowości bardziej mi się podoba niż przedtem. Jeśli możecie edytujcie post nr 1 i skopiujcie moją treść z góry dziękuje Smile

Autorzy:

-Wykonanie wsi : trucker2121
-Edycja : Piter and LukaszTrakeR

Autorzy modeli : FLD,SCS

Testowane na 1.14



Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Bardzo ładna wieś Piterku Smile

Majster

Już pobieram i good good Big Grin

Kierman007

No No Ładnie Ładnie Big Grin Testowałem i Testowałem i Pięknie wyszła ci ta wiocha :E

P.S. działa na 1.13.3s Tongue INFO dodatkowe
(24/10/2014 03:56 PM)LukaszTrakeR napisał(a): [ -> ]-Edycja : Piter and LukaszTrakeR

CoooPytajnik Ty jak już to się zaliczasz do: Autora defów czy czego tam, żeby działało na 1.14, a nie do edycji. :E

A$AP

Mapy chyba jednak działają na becie 1.14. Wink
Wiem że Brutal nie działa z własnego doświadczenia.

phil01320

merci je prend
Stron: 1 2 3
Przekierowanie