eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Warsztat u Pox'a.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Pox

Witam. Będę tutaj dodawał różne moje prace, które robię w zmodelerze. Po długich miesiącach w końcu zmobilizowałem się i coś już zaczynam robić. Zacząłem w poniedziałek. Na pierwszy odstrzał idzie: DAF XF 106.460 e6 SC.

Wyglądał tak:

Image

Na dzień dzisiejszy:

Image

Pousuwałem, pododawałem, pozmieniałem. Wkrótce kolejne apdejty.

Podziękowania dla: MrManTga, Asuna (Malina), Michal_Z_gno za początkowe porady i pomoc. Smile

Dżejkob

Poxipolo juz nawet na fb się chwalił Big Grin No ładnie, ale wygląda on tak plastikowo Confused
No, no pozazdrościć umiejętności. (2smiech ) Git wygląda :E Powodzenia w dalszych pracach! :E

Macharis

Te żółte dalekosiężne nie pasują, poza tym praca sehr gut Big Grin

Pox

(11/11/2014 10:39 PM)Macharis napisał(a): [ -> ]Te żółte dalekosiężne nie pasują, poza tym praca sehr gut Big Grin

Z czasem się da zwykłą teksturę, zresztą sam jeszcze nie wiem co będę przy nim robił. Narazie chce ogarnąć podstawy, a potem może już coś na stałe będę robił. Smile

Macharis

Teksturę "Czarnych" plastików byś mógł wymienić Big Grin

volvo213

Jak na pierwszy raz to nie jest źle Wink Tylko mat zmień i będzie Ok.

SztywnyFred

Odezwał się ten co się na matach zna :E Jak na pierwszy raz jest zajefajnie, ale model do edycji to wybrałeś najgorszy :E 3 dni łatałem dziury w tym badziewiu, a tak czy siak autko nie ujrzało światła dziennego :E
Biorąc pod uwagę, że jest to Twoja pierwsza praca to jest dobrze (coś usunąłeś, coś dodałeś, pobawiłeś się matami).

CzesieK_BS

Dobrze jest. Jak na pierwszą pracę to super.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie