eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Pomoc przy forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Majster

Witam Big Grin Wie ktoś jak jak styl zmienic to jest ? i j zrobic zeby po polsku było ? Big Grin

Image



Kubba224

Import a Theme i importujesz styl. Narpierw go musisz pobrać.
Język: Configuration>Global preferences (chyba)>Language: Polski
Styl musisz sobie pobrać na kompa, wgrać odpowiednie pliki przez FTP i dopiero wtedy importować plik .xml stylu w tym oknie co na screenie.

Kubba224

Już mu zrobiłem wszystko co chciał Wink

Kubba224

Nie musi wgrywać nic do FTP jeżeli chce styl, tylko pliki images jeżeli są już przedawnione.
Polskie forum masz na tym forum Polski Support MyBB.Tam jest paczka z polskim instalatorem, zawsze stamtąd brałem pliki instalacyjne.Jeżeli pobrałeś MyBB z innego źródła to polski język nie będzie dostępny(chyba).

Kubba224

Tak jak mówiłem już mu zrobiłem. Miał angielski i polski w tym i musiał zmienić to w Global preferences ale nie umiał

Majster

(14/11/2014 08:17 PM)Sebek napisał(a): [ -> ]Polskie forum masz na tym forum Polski Support MyBB.Tam jest paczka z polskim instalatorem, zawsze stamtąd brałem pliki instalacyjne.Jeżeli pobrałeś MyBB z innego źródła to polski język nie będzie dostępny(chyba).

Dzięki Big Grin Ps masz wiadomośc na pw ? Big Grin
Przekierowanie