eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: PS3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

ProMessi11

Witam w takim niecodziennym wątku. Mam pytanie - Czy opłaca się kupić PS3?
Za porady byłbym bardzo wdzięczny. :truckers:

SztywnyFred

Lepiej xboxa 360, ps3 to gówno - w szczególności nieporęczny pad :E

ProMessi11

(24/11/2014 07:27 PM)SztywnyFred napisał(a): [ -> ]Lepiej xboxa 360, ps3 to gówno - w szczególności nieporęczny pad :E
Kultury trochę Wykrzyknik
Poza tym wygoda pada nie powinna być wliczana jako minus tej konsoli

Wujek Kris

Dobrze fanboyu lejionela mesydżyszyna

PS3 opłaca się kupić,ponieważ jest wiele gier. Granie na multi jest za free wsparcie z wieloma kierownicami,mniejsza awaryjność. Dla mnie jedyne co jest na plus dla x klocka to jest Forza. Reszte to ps3 wygrywa. Mówi to posiadacz PS3 Pozdro panie chewy suarez

ProMessi11

(24/11/2014 07:59 PM)Wujek Kris napisał(a): [ -> ]Dobrze fanboyu lejionela mesydżyszyna

PS3 opłaca się kupić,ponieważ jest wiele gier. Granie na multi jest za free wsparcie z wieloma kierownicami,mniejsza awaryjność. Dla mnie jedyne co jest na plus dla x klocka to jest Forza. Reszte to ps3 wygrywa. Mówi to posiadacz PS3 Pozdro panie chewy suarez
Dzięki za poradę Smile
Zgadzam się z Wujkiem Krisem - gier jest mnóstwo, ceny ich tanieją, tak samo jak i sama konsola, a tak naprawdę graficznie wcale jakoś drastycznie nie ustępuje PS4 - sam posiadam PS3, i musiałbym się chyba zamienić z koniem na łby, by chcieć wymienić ją na kosztujące ok 1700zł PS4 Wink

To oczywiście tylko moja skromna ocena i opinia.
Przekierowanie