eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Siemaneczko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Marek.

Cześć, JOŁ, El0! Na imię mi Marek, można powiedzieć że jutro za miesiąc 16 lat. Pochodzę z Łosic woj. mazowieckie, gdzie uczęszczam do Gimnazjum. "Cienzarufkami" interesuję się od kiedy pamiętam, jak byłem mały to już wtedy chodziłem z brudnymi łapami bo grzebałem w wydechu z jelcza. :E Od 2006 roku gram w gry o tematyce truckerskiej, począwszy od Hard Trucka przez PTTM, Haulina... W mojej karierze wirtualnego Kierowcy prowadziłem parę firm, jeździłem dla kilku firm i w niektórych byłem zwykłym parobkiem za fajerą. Do 2010r były jakieś niewypały firm moich czy też wirtualnego kolegi Piotrka480. W 2010r wraz z dwoma znajomymi z ajtraka założyliśmy firmę o nazwie PioMar istniała parę miesięcy, pracowało w niej kilku kierowców, lecz z nicków które zapamiętam to tylko Szczubcio, Drylek5, PitagoraS, xXCzakXx. Później parę konkretnych firm jako kierowca między innymi Kuźnia Trans, Pawtrans, Erontrans i tak doszło do 2013 roku, potem przerwa i aktualnie powracam na wirtualne szlaki. Konto to założyłem w 2013, ale kompletnie zapomniałem i teraz jakoś tak się zagościłem, jeszcze raz witajcie! Hopsa
Witamy serdecznie w naszym gronie Wykrzyknik
Cześć.Witamy na eTrucks ;-)
Krecik też jest Tongue Siema.
Witaj naszej eTrucks'owej rodzince Big Grin

Piter

Witam kolegę.

Zwierzak

..Witaj Wink
Hejka mój imienniku Smile Witam cię gorąco w naszym gronie.
Witaj na forum Big Grin
Cześć Marku! Big Grin Fajny krtek w awatarze. Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie