eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: [ME]-[ETS-2] zestaw 136 znaków E-17a-E-18a i nazw miejscowości do tablic kierunkowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jest to zestaw 136 znaków E-17a-E-18a i nazw miejscowości do tablic kierunkowych w Map Edytorze w Euro Truck Simulator 2, które wykonałem w wolnym czasie Tongue . Może się komuś przydadzą do własnej mapki.
Model jest w formie gotowego pliku .scs wystarczy wrzucić go do folderu mod i już można go używać w Map Edytorze.



Używając tego modu przy wydawaniu mapki należy podać mnie w readme jako autora tego modu.

Autor: Adam.J

Zakaz wynoszenia na inne Fora bez zgody autora.

Spis 136 miejscowości występujących na znakach.

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Testowane na 1.34.x




Link:


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Piter

Dzięki kolego,dobra robota Smile

Piter

Niestety u mnie te znaki nie działają,nazw miejscowości w ogóle nie widać w grze choć w edytorze ładnie je ustawiłem,a drogowskazy wyglądają tak :

Image

Image
A co tam w tym modzie robi mój szablon z Photoshopa dla nazw miast?? hehe Smile
(21/01/2015 05:14 PM)RadolSzczecin napisał(a): [ -> ]A co tam w tym modzie robi mój szablon z Photoshopa dla nazw miast?? hehe Smile

Prawdopodobnie go udostępniłeś na forum które istniej tylko do odczytu, adresu nie mogę podać ale chyba wiesz jakie to Forum

Cytat:Niestety u mnie te znaki nie działają,nazw miejscowości w ogóle nie widać w grze choć w edytorze ładnie je ustawiłem,a drogowskazy wyglądają tak :



Nie wiem dlaczego tak jest u mnie jest wszystko w porządku chyba że nie współpracuje z jakimś modem który masz. Spróbuj ściągnąć jeszcze raz.

Piter

Adam a Ty po ustawieniu tych znaków odpalałeś grę i Ci działało czy tylko w edytorze? Bo fotki są z edytora a tam to i u mnie wszystko działa.
Fajnie te znaki wyszły
(21/01/2015 07:13 PM)Piter napisał(a): [ -> ]Adam a Ty po ustawieniu tych znaków odpalałeś grę i Ci działało czy tylko w edytorze? Bo fotki są z edytora a tam to i u mnie wszystko działa.

Tu jest screen z gry

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.




uaktualniłem link pobierz i sprawdź.
Matów tak jakby nie było. Wink
Ooooo nawet jest Zamość i Tomaszów Lubelski, wlelkie gratki dla autora :E
Stron: 1 2 3
Przekierowanie