eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: MAN TGL 12.240 edit by Kudłaty v1.4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Cytat:konwert gts ets2 wykonał Niksarlı
za interior odpowiada MojżeszEK
za reszte Diablo
ets2 converter corresponds Niksarlı
for interior MojżeszEK
Other treatment Diablo
Edit and trailer Kudlaty



Wcześniejsze moje edycje: kabinę na wyższą, skrzynię firankę, zmieniłem kierownicę, poprawiłem cień, zrobiłem skin, usunąłem pedalskie tabliczki, poprawiłem, że navi nie prześwituje przez szybę, polska rejestracja, lusterka w plastiku, przyczepa.



Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Przyczepa podmienia niskopodwoziówkę. W zleceniach wyświetla się jako niskopodwoziówka bez ładunku.



UWAGA! Przy pierwszym uruchomieniu należy zapiąć przyczepę, zapisać grę, i uruchomić ponownie symulator
w celu poprawnego działania modu. Cały czas nad nim pracuję i w przyszłości ten bug zostanie wyeliminowany!






Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Z******y(: 100/10

Piter

Bardzo ładny Manik,ale dopiero dodatek w postaci przyczepy uczyni go w pełni przydatnym do gry.
Aktualizacja w pierwszym poście.

Dżejkob

Miód malina, rozwijaj projekt dalej bo jest mega, aż mi jaja zmiękły Big Grin
No, no piękny Manior.
Teraz mam pytanie gdzie znajdę tego mana? w jakim salonie? >.< zielony w tym jestem a ten Manik naprawdę prezentuje się wyśmienicie aż bym na szosę od razu wyjechał.

Kierman007

Jak sama nazwa wskazuje, w salonie MANa

.:KOWALSKI:.

Piękny 10/10 Czekam z chęcią na kolejne wersje Smile
Witam. Dlaczego po wrzuceniu tego moda gra nie chce mi się załadować. Nawet na profilu tylko z mapami nie działa. Co moge zrobić aby to było dobrze ?
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie