eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Patch 1.16.2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest to najnowszy patch do Euro Truck Simulator 2

Cytat:What's new in this update

1.16.2
◾64-bit build
◾New large truck dealer / showroom
◾Truck fixes: shadows in Scania R, Scania Streamline, Volvo FH16 2012, Renault Magnum 2009 + sideskirts; mirror in MAN TGX, Renault Premium holes and collision
◾Paintjob fixes: Raven for DAF, MAN, Heavy Duty
◾Cargo: removed Christmas Gifts, fixed car transporter, fixed helicopter texture and straps
◾Reduced stalling: bigger memory pool in 64-bit builds, better memory handling, delayed shadow loading, random look selection, sound accessories
◾Improved memory management on 32-bit OS
◾Fixed free roam check in the Careerist achievement
◾Map fixes


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Info:
Autor: SCS Software
Hoho! Już nie ma świątecznych naczep. Big Grin
To teraz czekamy na mapy :E

Luki

A Ja mam takie pytanie związane z nowym patchem a w zasadzie to z każdym następnym patchem. Mam dość słabego kompa a w sumie to laptop i się zastanawiam czy kolejne aktualizacje moga powodować ze gra będzie chodziła coraj gorzej w sensie flapsów czy nie ma to większego znaczenia?? Bo sie zastanawiam czy na tym kompie jakiekolwiek kolejne aktualizacje mają jeszcze sens bo już teraz ledwo daje radę :/

determinator94

Moim zdaniem 1.16 powinno szybciej działać niż 1.15, bo raczej 64 bitowy system posiadasz, prawda? Smile
Ten patch prawie nie ma sensu bo nic się nie zmieniło Tongue
PS. Tylko coś u dealerów Big Grin
A ja mam 32 bity i dup* :/

Luki

(30/01/2015 09:35 PM)determinator94 napisał(a): [ -> ]Moim zdaniem 1.16 powinno szybciej działać niż 1.15, bo raczej 64 bitowy system posiadasz, prawda? Smile

Tak, tak posiadam Smile
Nie ma żadnej dostrzegalnej różnicy między wersją 32 a 64 bit. Jest to dopiero widoczne gdy ma się więcej RAM niż 4 GB i dużą ilość pamięciożernych modów.

Wówczas wersja 64 bit korzysta z całej fizycznej pamięci RAM i nie ma ograniczeń jak w wersji 32 bit.
Przekierowanie