eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: SCANIA 164L \8/ 480
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Cytat:Cześć, postanowiłem wydać najnowszą aktualizację swojej 4 z całkiem nowym odświeżonym przodem. Ze skromnym interiorem bez animacji. O ile mnie pamieć nie myli to jest tam jeszcze wersja 6x4.

Image

Image

Image

Download:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Credits:
NewTon
Anaheim
Mr.Poland
Już pobieram! Smile Zapowiada się super, ale martwi mnie to że nie ma animów Smile
Mniam ! Ładna
Tak dla informacji: Scania działa w zmodzie, jest również interior! Teraz zabieram się za prace nad nią! Smile
(30/01/2015 07:49 PM)VresT napisał(a): [ -> ]
(30/01/2015 07:45 PM)FarmerGamer napisał(a): [ -> ]Tak dla informacji: Scania działa w zmodzie, jest również interior! Teraz zabieram się za prace nad nią! Smile

Interior jest animowany i jak wygląda ?

Hehe, ja tylko sprawdzałem czy działa w zmodzie ;D W grze to zawsze pod koniec sprawdzam :E

Wilkuu

Czasem się zastanawiam czy wy umiecie czytać, wyraźnie napisane "skromy interior, bez animacji".
Skoro nie ma animacji to lepiej dopisać interior satana Big Grin
Do tej Scanii najlepszy jest interior od Błażeja: http://etrucks.pl/thread-25236.html
Seba to jest właśnie interior od satana,Błażej go tylko wyciągnął i zrobił jako mod do zastępowania innych interiorów.
Ma ktos linka?
Stron: 1 2 3
Przekierowanie