eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Igrek AI mod
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Zwierzak

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Cytat:
Modification changes us more realistic AI traffic is greater, often overtake of AI is more aggressive. New sound,realistic. AI drive a new more realistic with real speeds as eg in Poland, in fact, run on narrow roads 140km/h. It also adds a slower AI making each other overtake of passenger cars, trucks as well. Overtake on continuous lines. Sorry for poor English. Compatible with: Promods, Rusmap, RO map addon. Have fun Smile

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Info
Autor:Igrek Trans mods, Luigi
Wersja gry:1.16
(jeśli wstawiłem do złego działu to prosze o przeniesienie go)
Tu jest odp. dział do AI -> http://etrucks.pl/forum-362.html

Daniello

Troszkę testowałem mod i raczej jest ok, jedynym minusem jest mocno przesadzone wyprzedzanie na ciągłej. Droga kręta, linia ciągła, a AI rura i wyprzedza Wink

Zwierzak

Właśnie kolego oto chodzi że AI ma być Agresywniejsze :E. Prosze moderatorów o przesuniecie tematu do odpowiedniego działu.
Wątek przeniesiony do odpowiedniego działu.
Modyfikacja dodaje realizmu, szczególnie w Polsce jest spoko. Ten mod odwzorował mi realistyczną Polskę, czyli taką niby brawurową jazdę Big Grin

Zwierzak

Ja powiem tak. Ten mod + Ai traffic by Jazzcat+ more traffic= świetna jazda.

Daniello

Czy ktoś wie jak zmienić żeby AI nie wyprzedzało na ciągłych? Zależy mi tylko na prędkościach AI z tego moda, a nie podoba mi się to wyprzedzanie.
Przekierowanie