eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Renault Range T
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jest to Renault Range T z Interiorem !





This is a locked version of the Range T Turbosquid model by jekich1. Feel free to download it.

Credits:
jekich1


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

.:Johny:.

Piękne Reno właśnie oglądałem je teraz na yt ;3 oczywiście +1
Podobno to Renault jest wstawione nielegalnie na inny serwis - model ten kosztuje odpowiednią ilość gotówki, ale jako że ma oryginalny interior - grzechem byłoby nie wziąć Wink

Kierman007

Piękne Renault Smile Do firmy wezmę :E
No nareszcie Renatka T z interkiem ! Smile
Dajcie znać proszę, czy interior jest animowany, i czy działa w nim gps Smile

Kierman007

Dziala bumek jest wszystko ok -przynajmniej u mnie-
Niestety jest jeden wielki problem. Intek spoko tylko nie dzialja wskazowki (ani od predkosciomierza ani od obrotomierza) oraz nie swieca sie zadne kontrolki (swiatla, kierunkowskazy itp)
Z animacją oraz z wiekszą konfiguracją i z lepszym interem do kupienia za 10$ na Fb na grupie na facebooku . Nazwa grupy. Road Team Art

TomekGalinski

Ową Renatę zakupiłem oficjalnie na stronie. Dźwięk silnika bajka, fizyka jazdy też fajnie, problem jest tylko jeden, sami popatrzcie:

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

W grze nie ma modów profil jest nowy od zera. Pomoże ktoś....bo ja pomysłów nie mam a 10 Dolarów USA dałem Smile
Grupa od której to nabyłem zapewne nie odpowie albo stwierdzi, że nie wie o co chodzi Smile Loga też już im wysłałem.
Stron: 1 2
Przekierowanie