eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Ankieta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siema.
Zapraszam Was do wypełnienia anonimowej ankiety dot. Samochodów. Wypełnienie tej ankiety zajmuje niecałą minutę, a mi pomoże. Smile

Link do ankiety: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Dziękuje. Smile
Poszło w eter Smile
Zapraszam do wypełniania ! Smile
Poszło.......
Już poszło Smile
Niestety nie mam auta, więc część pytań mnie nie dotyczy, także nie mogę pomóc, gdyż ankieta nie pozwala przesłać formularza jeśli się nie wypełni wszystkich pytań Wink
Wypełnione Wink
Dzięki tym ,którzy wypełnili. Zapraszam tych co nie wypełnili Smile
Wypełnione ale formularz posiada błąd logiczny a w zasadzie kilka w sobie zagnieżdżonych.Skoro w ankiecie jest opcja Czy posiadasz samochód?* to dlaczego później mam odpowiadać na pytania dotyczące pojazdu którego załóżmy że nie mam?Czy może to jest tak zrobione że te pytania są uzależnione od niniejszej odpowiedzi lub są opcjonalne?

Pozdrawiam i poza tym nie mam zarzutów. Smile
(24/02/2015 08:38 PM)Michael napisał(a): [ -> ]Wypełnione ale formularz posiada błąd logiczny a w zasadzie kilka w sobie zagnieżdżonych.Skoro w ankiecie jest opcja Czy posiadasz samochód?* to dlaczego później mam odpowiadać na pytania dotyczące pojazdu którego załóżmy że nie mam?Czy może to jest tak zrobione że te pytania są uzależnione od niniejszej odpowiedzi lub są opcjonalne?

Pozdrawiam i poza tym nie mam zarzutów. Smile

Opcjonalne nie są, bo są wymagane. Wiesz.. możesz nie mieć swojego samochodu ale jeździć kogoś, z wypożyczalni itp.


Zapraszam do wypełniania, możecie ją dać również innym by wypełnili.
Stron: 1 2
Przekierowanie