eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Poszukiwana Osoba Do Usunięcia Chłodni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam poszukuję życzliwą osobę która zna się na rzeczy i nie sprawi jej to dużego kłopotu.
Potrzebuję usunąć element chłodniczy z naczepy, w raz z kabelkami które wychodzą z pod niego. Tak aby cała reszta naczepy została bez zmian, nie wiem czy to istotne ale dodam że dana naczepa jest w paczce z innymi naczepami.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Image
Odświeżam ?

Futrzaczek99

Żeby nie było, że się nie interesujemy, to ja napisze. Że nie wiem jak to zrobić, ale jeśli masz dużo czasu, to możesz nauczyć się obsługi Z-MODa czy tam innych tych śmiesznych gó. żeby sobie to samemu zrobić. Ale założę się, że jakbyś płacił, to byś miał rzesze chętnych, bo tylko za pieniądzem gonią.
@Futrzaczek - to Cie muszę pozytywnie zaskoczyć - są osoby NA TYM forum co zrobią to za darmo.
Sprawa posiadanego czasu, którego nie ma się za wiele Smile
A wynagrodzenie jest przewidziane w postaci podziękowania dając nawet kilka repek Big Grin Ewentualnie mogę się odwdzięczyć zrobieniem skina, nie koniecznie jakiegoś banalnie prostego. Tylko może być skomplikowany i wymagający czasu.
Chce 5zł doładowanie lub przelewem i do wieczora będziesz miał gotowe.

GG: 16108747
Odpada za stary jestem żeby na takie pierdoły wydawać kasę już pisałem o formie wynagrodzenia
Ja jestem na stary aby robić to za plusy Smile.

.:KOWALSKI:.

Ja bym ci to zrobił za darmo ale nwm czy model da się wczytać do zmoda :E
Przekierowanie