eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Manga Trucks
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witam
Nawet ja się już wciągnąłem w Manga Cool Na początek dwie pracy . Oczywiście trucki nie moje jedynie do Renówki dodałem naczepę i tabliczki imienne . A Dafa dałem w tle Lidl Smile Dużo pracy nie ma i dupy nie urywa ale łapcie Smile Prace ciągle będą aktualizowane Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Zapraszam do oceny

P.S muszę poprawić naczepę w Renault Smile A napis TEMATRANS jest specjalnie tak zniszczony Smile Bo mój tata jeździ w Tema i naczepy zniszczone w chua Big Grin Ale ogólnie zmienili nazwe na B3 . Ale to już nie w temacie .
Naczepa za daleko od rzeczywistej pozycji.
(27/03/2015 05:58 PM)żyrafaFH napisał(a): [ -> ]Naczepa za daleko od rzeczywistej pozycji.
Dlatego napisałem że do poprawy
Fjna zabawa jak widzę Smile ...

To może scania T teraz ? ?:E
Fajnie jak na początek Tongue
Ładne prace panie :E
Fajne prace, a ten stolik i krzesła gdzieś widziałem Tongue
@Wilczek... 10/10 .. dzięki CI Smile .. fajna niespodzianka...

@T.Paweł - czyżby Ci Wilczek stolik i krzesełka zap... ożyczył ?? 2smiech
(27/03/2015 10:01 PM)Renegade napisał(a): [ -> ]@Wilczek... 10/10 .. dzięki CI Smile .. fajna niespodzianka...

@T.Paweł - czyżby Ci Wilczek stolik i krzesełka zap... ożyczył ?? 2smiech

Zostawiłem, przy aucie, przychodzę z biedronki a mojego stoliczka i krzesła ni ma :E
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie