eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Problem ze sterownikami od karty graficznej oraz menadzerem urządzeń
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6

.:KOWALSKI:.

Witam Smile
Ostatnio wymieniłem sobie kartę graficzną. Gdy chciałem zainstalować sterowniki z płyty która była dołączona do karty graficznej wyskakuje mi błąd ,, Praca programu instalacyjnego NVIDIA zakończyła się niepowodzeniem'' Odinstalowałem wszystkie stare sterowniki z tamtej karty. Mogły zostać pozostałości ze starej karty w menadzerze urządzeń lecz tu pojawia się kolejny problem, menadzer urządzeń jest pusty... nic w nim nie ma pomimo że mam włączone plug and play oraz uprawnienia do rejestru. Wracając jednak do karty graficznej próbowałem też ściągnąć sterowniki z oficjalnej strony NVIDI jednak nadal wyskakiwał ten sam błąd (nawet w trybie awaryjnym oraz gdy uruchamiałem jak administrator)
Karta graficzna pracuje w komputerze ale myślę że w naprawionym mendzerze urządzeń była by ta karta w zakładce inne urządzenia... ale to tylko moje przemyślenia.
Nowa karta: GTX 750ti oc gaming
Płyta główna: FOXCONN A76GMV
System: Windows 7 home premium 64bit

Proszę o pomoc z Menadzerem oraz z kartą.

HasuFrogg

Sprawdź czy dobrze jest podpięte i czy jest dociśnięte zasilanie karty. Karta nawet po wymianie powinna zostać wykryta przez Windows i zainstalowane automatycznie sterowniki standardowe.
Jak to sprawdzisz to wejdź na stronę Nvidii i wybierz Opcja 2: Automatyczne wykrywanie sterowników NVIDIA.

.:KOWALSKI:.

Jest włożona poprawnie oraz podpięty jest kabel idący do monitora. A możesz dać screen gdzie dokładnie na stronie jest ta opcja Pytajnik Smile

HasuFrogg

Chodzi o podpięcie do karty dodatkowego kabla zasilającego, z tego co pamiętam tam chyba idzie 6 pinów. Ten kabel musisz sprawdzić czy jest dobrze dociśnięty bo często i gęsto zdarza się tak, że ktoś kto sam montuje kartę w domku za słabo dociska właśnie wtyczkę zasilającą.

Wchodzisz na http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

I tu masz pod zielonym napisem Pobieranie sterowników NVIDIA
Opcja 1: Samodzielnie znajdź sterowniki dla moich produktów NVIDIA:
oraz niżej
Opcja 2: Automatyczne wykrywanie sterowników NVIDIA
a tu zaraz obok jest przycisk sterowniki graficzne i na to klikasz.

.:KOWALSKI:.

(23/04/2015 07:33 PM)FaceOFF napisał(a): [ -> ]Chodzi o podpięcie do karty dodatkowego kabla zasilającego, z tego co pamiętam tam chyba idzie 6 pinów. Ten kabel musisz sprawdzić czy jest dobrze dociśnięty bo często i gęsto zdarza się tak, że ktoś kto sam montuje kartę w domku za słabo dociska właśnie wtyczkę zasilającą.

Wchodzisz na http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

I tu masz pod zielonym napisem Pobieranie sterowników NVIDIA
Opcja 1: Samodzielnie znajdź sterowniki dla moich produktów NVIDIA:
oraz niżej
Opcja 2: Automatyczne wykrywanie sterowników NVIDIA
a tu zaraz obok jest przycisk sterowniki graficzne i na to klikasz.
Będe musiał kupić bo nie posiadam takiego kabla, a tamta karta chodziła bez żadnych takich dodatkowych kabli...

rudi_1980

A z zasilacza nie wychodzi taki kabel?? Powinien.

.:KOWALSKI:.

yyy Tam do zasilacza wchodzi bardzo dużo kabli... nwm bo stara karta tego nie wymagała.

rudi_1980

Tak jak FaceOff napisal, 6 pinowy kabelek.
Image
taka wtyczka

.:KOWALSKI:.

(23/04/2015 07:49 PM)rudi_1980 napisał(a): [ -> ]Tak jak FaceOff napisal, 6 pinowy kabelek.
To nwm spróbuje teraz sprawdzić ale zanim to zrobie to powiedzcie od czego są 2 takie małe kabelki SW oraz 2 LED bo odłączyłem wszystko od płyty głównej oraz po robocie ( czyszczeniu) podłączyłem i nie chodzą mi lampki z przodu w komputera bo właśnie z tymi kablami miałem dylemat.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie