eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Prace truckera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich. Tutaj będę umieszczał wszystkie swoje prace do ETS2.
Ostatnio pobrałem scanię w wersji longline, lecz niestety nie znalazłem kompletnego modelu (chodzi o wnętrze) i postanowiłem dorobić do wydanego modelu scanii interior.
Tak to na razie mniej więcej wygląda:
Image
Image
Image
Image
Image

Zachęcam do oceny.

Wilkuu

Fajne siedzenia od tyłu.
Dzisiaj skonwertowałem i przerobiłem model wywrotki pod mój leciwy komputer:
Image
Image
Image
Image
Koła do poprawy,weź je bardziej wysuń.
Postanowiłem zrobić sobie małą przerwę z audicą i przeznaczyłem ją na zrobienie jakiegoś skina pod mój aktualny zestaw. Kilka fotek:
Image
Image
Image
Co o tym sądzicie?
Znudziła mi się już integralka. Postanowiłem zainwestować w coś nieco nowszego czyli w e-techa.
Image
Image
Zmieniłem tylko przedni grill, zderzak oraz lampy, bo chyba tym się wizualnie różni integral od e-techa.
Teraz pora zmienić zegary i kierownice w interiorze.
We wnętrzu zaczęło się już coś dziać. Zmienione zegary, zmieniony przedni panel, zmieniona animacja i trochę kolorystycznie też się zmieniło. Teraz czas ustawić wszystko na swoje miejsce.
Image
(30/05/2015 11:13 AM)trucker2121 napisał(a): [ -> ]Postanowiłem zrobić sobie małą przerwę z audicą i przeznaczyłem ją na zrobienie jakiegoś skina pod mój aktualny zestaw. Kilka fotek:
Image
Image
Image
Co o tym sądzicie?

Witaj ja mogę się wypowiedzieć tylko w kwestii skinów, bo tylko w tym siedzę żadnych innych modyfikacji nie robię, nie znam się, nie potrafię i nie wypowiadam się. Big Grin Big Grin
Więc grafika bardzo fajna ładnie pasuje do auta jest prosta i skromna. Ale tak podoba mi się zabrudzenie na aucie i naczepie, lecz koła są czyste i to już psuje cały efekt. Musiałbyś pokombinować sobie i koła również przybrudzić Big Grin wtedy całość nadawałyby realistycznego wyglądu i było by na prawdę nieźle.
Można powiedzieć, że magnum skończone w 99%. Zauważyłem jeszcze kilka drobnych rzeczy do poprawki i pokombinuje jeszcze z teksturami. E-tech na chwilę obecną wygląda tak:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Długo nic nie robiłem pod ets2. Jakiś czas temu przesiadłem się z e-techa na nowszą magnumkę i na sam początek usunąłem w wnętrzu półkę i postanowiłem wymodelować od początku część deski która znajduje się pod tą półką.
Dla przykładu zdjęcia z rzeczywistości:
Image
Image
A tak w grze:
Image
Image
Image

Do tego na szybko zrobiony niewielki złomowiec:
Image
Image
Stron: 1 2
Przekierowanie