eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Parodia nocy na paczu 1.17
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
To jakaś kpina chyba...SCS pojechał z tą nową pogodą, że hej...Spójrzcie, jak wygląda obecnie środek nocy w tej grze:

[kliknij by powiększyć]

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Właśnie minęła północ w grze. Nie wiem gdzie takie jasne noce występują, może na Karaibach, ale na pewno nie w europie. Właściwie nawet nie trzeba włączać świateł w aucie. Pfffff...

Dzięki SCS.

Futrzaczek99

a jakieś mody masz np. realistic lightning? teraz SCS mocno grzebał i w silniku i z oświetleniem
Pewnie po wydaniu 1.17 powstaną mody na ciemniejszą noc bo tutaj SCS za bardzo się nie popisało z cyklem nocy.
Mi to jeszcze jest na rękę bo u mnie odbić świateł nie widać :E

Wilkuu

1.17 jest to beta dopiero więc nie jest powiedziane ze musi być pięknie jak w oficjalnym pathu.
Co ty mówisz dopiero jest na steamie patch 1.17 nie beta

Wilkuu

No tak jest wydany żeby gracze testowali i nie wszystko jest zajebiście wykończone Wink
Troche nie na temat, ale ładny GPS. Gdzie takiego można znaleźć? Smile
Ja jeździłem na becie na mapce promods i było tak samo z tą nocą że taka jasna aż sam się ździwilem myślałem że na mapce promods tak musi być ale nie jest tak czepiacie się do nocy oni mają dużo pracy jakby nie oni to nawet takiej gry by nie było Patykiem_1
kurczak100012, ty ich tak nie broń, bo SCS miało mnóstwo czasu na dopracowanie wszystkiego, forum SCS było pełne narzekań na tę jasną noc w becie, ale nic z tym nie zrobili, olali to. Nie wiem czym kierował się twórca tej ''jasności'', ale chętnie porozmawiałbym z nim o tym na zapleczu mając w rękach palnik i obcęgi Wink

Dodatkowo dlaczego wszędzie świecą latarnie na biało? Wszyscy wiemy, że nocami latatnie miejskie, w miastach, na skrzyżowaniach itp. wszystko to świeci się na złoto, ciemno-żółto, a białe latarnie się tylko czasami, okazjonalnie...Ale nieeee, czeski SCS uważa, że w całej europie wszystko świeci się na biało. Pffff...
Mówisz, że gdyby nie SCS to byśmy nie mieli tej gry? Może byłoby i lepiej, wtedy ten cały czas jaki poświęcam ETS 2 wreszcie przeznaczyłbym na coś pożyteczniejszego Szczerbol

Podobnie jest z tą nową funkcją opon i felg - zupełnie to nieprzydatne, a dodatkowo przestały oczywiście działać wszystkie mody na koła, które miałem jeszcze z czasów pacza 1.12, i nawet nie mam co marzyć o ich nowych wersjach, bo autorzy tych kół dawno wycofali się z modowania.

Tak więc dla mnie osobiście ten patch wniósł więcej szkód niż dóbr.

Repcakssab, tego GPS (mam na myśli tło) nie znajdziesz nigdzie, gdyż sam dla siebie je wykonałem.
Stron: 1 2
Przekierowanie