eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Hungary map v0.9.30 by Frank007 for 1.49
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Jest to mapka Węgier do ETS2 w skali 1:3 na osobnym moduleWykrzyknik



Cytat:Zanim zacznę, chciałbym zwrócić uwagę na niektóre (bardzo) ważne rzeczy dotyczące instalowania i korzystania z mapy Węgier!

Mapa Węgier działa na osobnym module, wymaga oddzielnego profilu i nie może być łączona z żadną inną mapą!
Nie nadaje się do profilu utworzonego dla mapy Europy Wykrzyknik


Wykonaj poniższe czynności, aby utworzyć nowy profil!
Kliknij przycisk „ Nowy profil ”, ale zanim wypełnisz nowy panel, powinieneś najpierw wejść do Menedżera modułów z ikoną w górnym rogu b , a następnie aktywować plik 3 db.scs i potwierdźić zmiany, które spowodują powrót do panelu profilu!
Tutaj od razu szukasz „ Module Toy ” i wybierz „hungary.mbd” mogą wypełnić formularz i utworzyć swój profil!


Pakiet zawiera pełną mapę Węgier, dostosowaną do wersji ETS 2 1.49 !


A .7z rozpakowanych plików 3 .scs wyniki w pliku muszą być skopiowane do „ mod ” folder, a następnie włączyć „profilu Modkezelő ” -jében!
Po zmniejszeniu 4 plików, których do tej pory użyłem ,do 3 ( hungary_base.scs ,hungary_model.scs i hungary_def.scs ), więc potrzebujesz ich tylko, możesz usunąć wszystkie poprzednie!


Info:
Autorzy: Frank007, Indian56, Retoucher, Gumikacsa, SCS Software, FLD
Wersja gry: 1.49


Część 1:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Część 2:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Mapa zacna, pomimo crasha w jednym mieście którego nie mogę wyeliminować. Polecam SmileSmile
Nowa wersja mapy w pierwszym poscie.
Nowa wersja mapy,dla patcha 1.19 w pierwszym poście.
Hungary Map v0.9.26

Ta wersja zawiera następujące zmiany i aktualizacje:

- Brak nowych miast, które zostały dodane!
- Kilka nowości w modeli i sieci dróg na starszych częściach mapy. Starsze obszary otrzymał nowe modele, prefabrykatów i więcej wiele ciekawych scenariuszy drogowych do odkrycia.
- Dużo map poprawek. Mam nadzieję, że będziesz miał dużo mniej niewidzialne ściany i inne gry łamanie błędy na mapie.
- Mapa jest konwertowany do pacza v1.19 do Euro Truck Simulator 2.


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
lub

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Oprócz zmian podanych piętro wyżej, dodam coś od siebie odnośnie wersji 0.9.26:
- zmieniony ekran ładowania
- zamiast pliku .zip, mapa zawarta jest w dwóch .scs
- plik def jest bez hasła
- poprawiona optymalizacja - słabszy sprzęt (taki jak mój - non-game laptop) działa o niebo lepiej
Update Mapy Węgier 0.9.26+ pod 1.20.

Link:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Dodatkowo dodatek na realistyczny ruch AI dla Mapy Węgier :


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Zaktualizowałem całkowicie pierwszy post zmieniłem tytuł, opis wymieniłem linki.
Trzeba nowy profil robić??
Trzeba. To nie jest mapa dodatkowa do innej większej/mniejszej. To jest osobny moduł.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie