eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Strzałeczka !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Leniwy.

Cześć ! Witam ekipę i wszystkich użytkowników forum eTrucks.pl !

Mam na imię Dawid. Mam 14 lat. Jestem z Płocka na Mazowszu. Na co dzień jestem uczniem kl. 2 gim. (tzw. Gimbus :E) Moje hobby to wędkarstwo i jazda na rowerze. Czasami organizuję małe wypady z moimi kolegami na "rower". Interesuje się wędkarstwem, motoryzacją, transportem lądowym. Lubię posłuchać dobrej muzyki i pograć w ETS2. Ostatnio zacząłem grywać w GTS na mapie polski Big Grin Mam duży staż w tego typu grach. w GTS 3 lata. a w ETS2 2,5 roku. Umiem póki co przesuwać i usuwać w ZModelerze, umiem edytować .dds. Mam zamiar rozwijać swoje umiejętności moderskie. Ależ się rozgadałem... to jeszcze raz Cześć wam !

Pozdrawiam !
Siemasz na forum ! Też lubię sobie pośmigać na rowerze :E Przeczytaj regulamin i miłej zabawy na forum !

krysio992

Witaj, a co łowisz jeśli można wiedzieć bo też lubię wędkować Wink

Leniwy.

(17/05/2015 09:37 PM)krysio992 napisał(a): [ -> ]Witaj, a co łowisz jeśli można wiedzieć bo też lubię wędkować Wink

Cześć ! Głównie Liny, Karasie czasami jakiś Szczupaczek Tongue Łowie dopiero od roku, więc nie mam się co tu dużo rozpisywać Big Grin
Witaj kolego, fajnie że zawitałeś na eTrucks Smile
Witaj kolego,tak samo wędkuje realnie jak i wirtualnie na symulatorze fishing simulator 2.Miłego pobytu na forum rozwiniesz się na pewno jest to spora kopalnia wiedzy.
Witamy na forum.Zapoznaj się z regulaminem i życzę spędzania miłego czasu wśród Nas. :-)
Noo siemaaa Big Grin
Powitać kolege z Płocka Smile
Witaj w naszej eTrucks'owej rodzince Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie