eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Jak zrobić aby istniała jedna naczepa w zleceniach. :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam i zapraszam na mój pierwszy poradnik dotyczący tematu. Smile

To jest mój pierwszy poradnik, więc przepraszam za niejasności.



HasuFrogg

Połowa filmu to czarny ekran.
Co do poradnika to jeśli już nic w nim nie mówisz to mogłeś dać krótki opis w stylu, jakich programów potrzebujemy, skąd je można pobrać i do czego będziemy ich używać.
Ogólnie poradnik na plus.
U mnie normalnie widać film na całym ekranie

HasuFrogg

(24/05/2015 11:52 AM)MAD MAX napisał(a): [ -> ]U mnie normalnie widać film na całym ekranie
Widać film na całym ekranie.
Chodziło mi o to, że długość filmu 18:45 min a od 9:45 min jest do końca filmu czarny ekran.
W opisie jest podany link do scs extractora. Smile
Ale link w opisie to troszkę mało. Bądź co bądź, jednak na plus Wink Takiego poradnika jeszcze nie było
Gdybyś tylko obciął filmik o 9 minut, np. w Camtasii, wtedy wszystko byłoby świetne.
zrobisz moda z zastepowaniem naczep na 1 ?
(17/09/2016 08:30 PM)Bracon12 napisał(a): [ -> ]zrobisz moda z zastepowaniem naczep na 1 ?

Po pierwsze nie bardzo rozumiem co masz na myśli, a po drugie na chwilą obecną nie mam czasu ze względów takich, że robię prawko oraz mam szkołę. Smile Egzaminy teoretyczne zdałem dzisiaj. Smile Zostały mi jazdy i praktyka. Smile
Bracon12 Również sam możesz sobie zrobić coś takiego, wystarczy poszukać na forum bo jeszcze jest przynajmniej poradnik jak to zrobić.
Przekierowanie