eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Dominik znany lakiernik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć ,
Tutaj będę dodawał swoje skiny . Będę ten wątek aktualizował co trzy , dwa lub jeden dzień . Tymczasowo wróciłem do amerykańskich trucków . Zrobiłem sobie skin na Kenworth oraz amerykańską naczepe . Dziękuje Mad Max ' owi za logo oraz Renegade za podanie fajnych trucków . Dodam jeszcze że w trucku zmienił sobie proporczyk Big Grin
Naczepa
Image
Image
Image
Image
Ciągnik siodłowy
Image
Image
Image
Image
Image
Zapraszam do komentowania oraz zapraszam do pisania co zmienić Smile
Pozdrawiam ,
.:SKIPPER:.
Nieźle nieźle ale tył naczepy zmień bo listwy zasłaniają główne elementy grafiki takie jak oczodoły Big Grin na przykład. Z tyłu na K100 daj wyżej
(24/05/2015 02:44 PM)MAD MAX napisał(a): [ -> ]Nieźle nieźle ale tył naczepy zmień bo listwy zasłaniają główne elementy grafiki takie jak oczodoły Big Grin na przykład. Z tyłu na K100 daj wyżej
Tak tył naczepy miałem zmienić ale już nie miałem czasu na poprawę bo ets 2 mam na innym lapku . A w ciągniku nie zauważyłem . Dzięki za uwagę Wink
Zrobiłem sobie kolejny skin również na Kenworth chodź z dziobem Big Grin
Image
Image
Zapraszam do oceny Wykrzyknik
No i git jak na początek
NA KW K100 i T800 po bokach dałbym większą grafikę Smile

No ale poczatki dobre...

Czekam na scanie T Wink
Który to rok mamy? :E Z nudów coś się zrobiło, amatorka, ale zawsze coś Szczerbol

Image
Przekierowanie