eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Nabór Uplinkerów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Aktualnie poszukujemy dwóch do trzech osób chcących zająć się dodawaniem modyfikacji na nasze forum.

Wymagania jakie stawiamy kandydatom na Uplinkerów:
- Uczciwość i rzetelność.
- Nie posiadanie rangi funkcyjnej na forach konkurencyjnych.
- Staż na forum minimum sześć miesięcy.

Zadaniem Uplinkera jest:
- dodawanie modyfikacji zgodnie z instrukcją znajdującą się w dziale FAQ.
- opiekowanie się działem downloadu czyli odświeżanie linków, aktualizowanie modyfikacji jeśli pojawiają się jej nowe wersje itp.
- nowym wytycznym jest minimalna liczba dodanych modów w miesiącu która wynosi 60 czyli 2 mody dziennie i tu moim zdaniem to nie jest jakiś wielkie obciążenie czasowe (oczywiście jeśli osoba jakoś uzasadni swoją zmniejszoną aktywność w dodawaniu modów nie straci przez to rangi).

Oczywiście jak ktoś się nie będzie wywiązywał z obowiązków wynikających z rangi to ją straci.
Wyjątkiem tu będę jak napisałem powyżej sytuacje losowe które dana osoba rozsądnie uzasadni.

Zgłaszać się można w tym temacie uzasadniając dlaczego to właśnie Ty masz dostać tą rangę.
Co do terminu zgłoszeń to wstępnie niech będą 2 tygodnie po których podjęta zostanie w sposób demokratyczny decyzja w dziale dla administracji (zdecydują osoby pełniące funkcje na naszym forum).

Rabtuś

Michał ja mogę dodawać mody. Szkołę już skończyłem mam więcej czasu. Jestem uczciwy, swoją pracę staram się wykonywać jak najlepiej. Nie mam dużych rang na konkurencyjnych forach mam tylko (Usera).

Pozdrawiam
Rabtuś Wykrzyknik

krysio992

Z chęcią pomogę, w szkole cały czas siedzę na forum i nie mam co robić (a takto miał bym trochę zajęcia na lekcje Radocha )

Pozdrawiam

Kierman007

Ja też się zgłaszam !
Mogę dodawać modyfikacje itp. Nie ma nic łatwiejszego niż praca upLinkera :E Mam urlop {płatny :E} do września więc...

P.S. MłodY Teka wbij na forum Madex'u Big Grin
Wszystkim chętnym do funkcji osoby dodającej nowe mody na forum proponuję skorzystać z gotowego "profilu testowego": http://etrucks.pl/thread-27058.html
Proszę również uważnie zapoznać się z zawartymi tam uwagami.

Sprawdzenie nowej modyfikacji nie zajmuje dużo czasu. Trzeba jednak zwracać uwagę na błędy w game.log.

Widziałem wiele modyfikacji z taką litanią błędów, że zwykły log był za krótki.
Ponadto niektóre mody nawet potrafiły zniszczyć profil użytkownika.

Nie jest sztuką dodawać dużą ilość modów, ale lepiej dodawać takie, które są sprawdzone i tego warte oraz bez błędów, tak aby inni użytkownicy naszego forum nie mieli problemów.
Zgłaszam się. Jestem na forum od ponad 2 lat. Pomagam, dodaję jakieś mody, czasami. Ale teraz jak obejmę funkcję UpLinkera codziennie jakieś mody będę dodawał, oraz korzystać z podanego wyżej profilu testowego. Nie posiadam, żadnych rang wyższych od Usera na forach konkurencyjnych. Jestem uczciwy i nigdy nie zrobiłem niczego złego na forum (jakiegoś rumunu) lub czegoś innego. A tobie MirM dziękuję, za ten profil testowy, bo jest bardzo przydatny. Pozdrawiam, AdwekPL!
Ja się nie zgłaszam co prawda, ale mam w imieniu całej Administracji (myślę że mnie poprze) taką małą prośbę.

Proszę, nie argumentujcie swojej kandydatury tym że zaraz wakacje. To daje jednoznacznie do zrozumienia że nie warto brać Was pod uwagę bo od września braknie Wam czasu i olejecie obowiązki.

Szukamy osób, które naprawdę bez problemu dadzą radzę dodać te 2 mody dziennie, czyli na przeszukiwanie internetu i zaglądnięcie na forum na 100% będą miały te pół godzinki dziennie bo tyle na to trzeba.

Prosimy również o przemyślane kandydatury, by po dwóch miesiącach nie było PW do Michała treści "Sorry, ale to jednak nie moje klimaty, rezygnuję z UpLinkera".


Pozdrawiam,
skaecik
Zgłaszam sięWykrzyknik

Mam dużo czasu (2-4h dziennie) i dodanie 2 modów to dla mnie nie jest wysiłek. Na żadnym.konkurencyjnym forum nie mam rangi wyższej od usera. Jestem uczciwy i chętnie pomagam innym.
Pozdrawiam batipll
Zgłoszę się bo czemu nie (:v). Dodawanie modów ogarniam, mam około 1h dziennie luzu więc mogę dodawać mody, testować też mogę bo to nie problem.
Także jestem chętny! Byłem już na paru takich forach moderatorem oraz uploaderem/uplinkerem i wywiązywałem się z obowiązków więc myślę że tutaj także dam radę. Całkiem nie dawno zrezygnowałem z rangi moderatora na pewnym forum z modyfikacjami więc nic już nie stoi na przeszkodzie. Mam dużo czasu więc spokojnie mogę go poświęcić na wstawianie modyfikacji. Smile

Pozdrawiam.
Stron: 1 2
Przekierowanie