eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: [Szukam] Listwa USB do Komputera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam proszę pomóżcie mi znaleźć taką listwę, gdyż ona jest uszkodzona a w necie nic nie znalazłem może ktoś ma taką na sprzedaż ? Może być z zagranicy tak abym mógł PayPal zapłacić. Pilnie potrzebuję tą listwę.

Jak by coś to tu podaję kod który widnieje na listwie :
RQPCB-9802USB-2

A obudowa to TakeMe Aramis

Image

Image

Image

Image
A czemu konkretnie ta? Bo pasuje Ci do obudowy?
Ja kiedyś miałem podobne. Poszukam i dam Ci znać.
Jeżeli masz konto pay pal to dodatkowo załóż konto na ebay pl i w przeglądarkę wpisz symbol który podałeś i pokaże ci się takie coś http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R...2&_sacat=0
Jeżeli miał byś problem z kupnem pisz to się dogadamy.
No, żeby najlepiej pasowała do tego plastikowego gniazda. A jak byś miał coś to poproszę o zrzutkę zdjęcia jak wygląda i czy działa.
To co podałem pewno będzie pasowało.
@Darson a może są całe tzn z okablowaniem ? bo tak to jak kupię taki to jeszcze bym musiał pomęczyć z lutowaniem a jak dam na serwis żeby to zrobili to kolejne koszty.
Ja mam 10 kabli tylko a tam jest 18 styków do zlutowania więc by nie zadziałał.
A może warto najpierw popytać w serwisach oni mają zawsze pełno klamotów od komputerów a jeśli by mieli taką to pewnie za jakieś grosze odsprzedadza
No niestety moje miasto Kołobrzeg i Koszalin nie posiada takich listew... wszystkie serwsy odwiedzałem i nie ma nic.
Przekierowanie