eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Skalowanie obrazu w ETS2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

pablos

Witam.

Zastanawiam się, czy używanie większego skalowania obrazu niż 400% ma jakikolwiek sens i czy przynosi jakieś efekty? Jakie macie zdanie na ten temat? Smile
Moim zdaniem 300% wystarczy w zupełności bo różnica między 300 a 400% skalowania jest niewielka i prawie niewidoczna do oka.Jakbym pisał głupoty proszę mnie poprawić gdyż jak na razie mam pauzę od ETS2.

pablos

Nie mam większego jak 400% Tongue Chyba gra sama nie pozwala na większe ustawienie jak 400% - trzeba je wymuszać.

pablos

Jakbym wiedział czy jest jakaś zauważalna różnica między 400, a np 1000 to bym nie zakładał tego tematu Tongue Poza tym to że gra pozwala na skalowanie tylko do max 400 to dla mnie akurat nic nie znaczy. Z tym jest pewnie podobnie tak jak z zalecanymi wymaganiami gry - niby grać można na karcie którą dziś można spokojnie nazwać zabytkową, ale w praktyce przyjemniej się gra na nowoczesnej karcie Smile

pablos

Oj Borsuk , pieklisz się jakby było o co Smile Poruszyłem prosty temat chcąc poznać doświadczenia innych Smile A sam też przeprowadzę testy w stosownym czasie Smile
Spróbuj przy takim:
Image

Skalowanie można 'wymusić' w pliku config.cfg
Nie ma to jednak najmniejszego sensu - lepszej grafiki przez to nie osiągniesz jeśli o to chodzi, a na pewno za to znaczy spadek fps-ów.

pablos

RadolSzczecin wiem gdzie i jak można wymusić większe skalowanie - zresztą pisałem niedawno o tym w innym temacie Smile
Borsuk na testy i własne doświadczenia już niedługo przyjdzie pora Smile
Nie wiem właściwie po co ten temat założyłeś... (skoro pisałeś o tym w innym) ale ogólnie na Twoje pytanie dostałeś info jakie jest moje zdanie.

Cytat:czy używanie większego skalowania obrazu niż 400% ma jakikolwiek sens

Na aktualnie dostępnych kartach graficznych nie ma, chyba że masz jakiś zestaw testowy i podpiętą naprawdę topową karte graf. (chyba gdzieś za 6000 zł najnowszy Radeon i nie wiem czy w ogóle dostępny)

pablos

W innym udzieliłem pomocy jak wymusić większe skalowanie w grze i tylko tyle.
Przekierowanie